.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Inuzuka Ichizoku

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Chūnin
Chūnin
avatar

Liczba postów : 182
Join date : 07/11/2017

PisanieTemat: Inuzuka Ichizoku   Pią Sie 03, 2018 4:16 pm


+ Inuzuka: Podstawowym znakiem rozpoznawczym tego klanu jest to, że każdy członek ma swojego wiernego kompana-psa. Klan, który żyje w wiosce, upodobał sobie życie w symbiozie z psami i wilkami. Jeżeli członek klanu reprezentuje wysokie umiejętności, to posiada jeszcze jednego psa. Każde dziecko dostaje psa we wczesnym wieku, aby mógł go wytresować i nauczył się żyć z nim w zgodzie. Dodatkowym znakiem klanu są czerwone znaki na twarzy np. na policzkach w kształcie kłów. Jeżeli chodzi o charakter, to są oni wybuchowi, nerwowi, ale przy tym honorowi i stają w obronie przyjaciół. Ciekawostką jest to, że każdy członek klanu Inuzuka ma niesamowicie wyostrzony zmysł węchu i potrafi wyczuć coś lepiej niż pies!

+ Zdobywając rangę B, użytkownik może otrzymać 2 towarzysza.

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU ​​D *

+ Dainamikku Mākingu: Jest to jutsu, którego używa zwierzęcy przyjaciel członka klanu Inuzuka. Zwierzak wyskakując w powietrze zaczyna się pomału obracać wydalając przy okazji swój mocz w kierunku wybranego celu. Oblanie substancją przeciwnika powoduje, iż zarówno zwierzak jak i członek klanu Inuzuka są w stanie po zapachu namierzyć rywala. Jutsu bardzo przydatne przy śledzeniu kogoś bądź w momentach, gdy przeciwnik się ukrywa.

+ Shikyaku no Jutsu: Podstawowa technika członków klanu Inuzuka. Aktywowanie jutsu dodaje zwierzęcy instynkt, zwiększa szybkość i odruchy użytkownika. Charakterystyczną cechą staje się poruszanie na czworakach, tak jak dzikie zwierzę. Technika zwiększa umiejętności tropicielskie użytkownika, wyostrza wszystkie zmysły oraz sprawia, iż paznokcie przybierają formę szponów.

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU ​​C *

+ Tsūga: Użytkownik po wcześniejszym wykonaniu techniki Shikyaku no Jutsu zaczyna obracać się z dziką prędkością przybierając formę małej trąby powietrznej. Zwiększa tym samym swoją szybkość oraz twardość, co pozwala mu w chwili uderzenia w przeszkodę przebić się przez nią. Użytkownik może zadać spore obrażenia, ponieważ jest w stanie łatwo przedrzeć się przez gałęzie drzew i wzmocnione ściany jutsu stylu ziemi jak i zwykłych budynków.

+ Jūjin Bunshin: Podstawowa technika, której używa zwierzęcy przyjaciel członka klanu Inuzuka. Jutsu pozwala na przybranie ludzkiej formy zwierzęciu, co czyni go niemal identycznym klonem swojego pana. Technika jest bardziej efektywna, gdy członek Inuzuka wcześniej aktywuje Shikyaku no Jutsu. Jedyną wadą techniki, która pozwala odróżnić oryginał od klona jest fakt, iż przemieniony zwierzak nie może posługiwać się ludzką mową. Dodatkowo w momencie, gdy zwierzak zostaje mocniej uderzony wraca do swojej prawdziwej postaci.

+ Gatsūga: Bardziej zaawansowana wersja techniki Tsūga, ponieważ użytkownik klanu Inuzuka wykonuje ją wraz ze zwierzęcym przyjacielem. Po wcześniejszym wykonaniu techniki Shikyaku no Jutsu oraz przemienieniu się przez zwierzaka w postać swojego właściciela oboje zaczynają obracać się z dziką prędkością przybierając formę małych trąb powietrznych. Zwiększają tym samym swoją szybkość oraz twardość, co pozwala w chwili uderzenia w przeszkodę przebić się przez nią. Jutsu może zadać spore obrażenia, ponieważ jest w stanie łatwo przedrzeć się przez gałęzie drzew i wzmocnione ściany jutsu stylu ziemi jak i zwykłych budynków.

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU B *

+ Gatsūga: Technika którą może wykonać członek klanu Inuzuka samodzielnie jak i wraz ze swoim zwierzęcym przyjacielem. Jutsu pozwala kręcić się z bardzo dużą prędkością co powoduje, iż przyjmuje się formę okrągłego ostrza piły. W takiej formie użytkownik jest w stanie zadać wiele ran ciętych swojemu przeciwnikowi.

+ Gatsūga: Technika, która pozwala członkowi klanu Inuzuka wraz ze swoim zwierzęciem stać się jednym. Aby móc wykonać jutsu użytkownik wykonuje jedną pieczęć, natomiast zwierzak musi znaleźć się na głowie swojego pana. Następnie obaj zamieniają się w dużą wersję zwierzęcia z dwoma głowami. Stworzona postać jest bardzo dużych rozmiarów i może osiągnąć nawet do 5/10 metrów wysokości(wybierz odpowiednią według ciebie). Jej siła również wzrasta znacząco.

+ Jinjū Konbi Henge Sōtōrō: Technika, która pozwala członkowi klanu Inuzuka wraz ze swoim zwierzęciem stać się jednym. Aby móc wykonać jutsu użytkownik wykonuje jedną pieczęć, natomiast zwierzak musi znaleźć się na głowie swojego pana. Następnie obaj zamieniają się w dużą wersję zwierzęcia z dwoma głowami. Stworzona postać jest bardzo dużych rozmiarów i może osiągnąć nawet do 5/10 metrów wysokości(wybierz odpowiednią według ciebie). Jej siła również wzrasta znacząco.

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU A *

+ Garōga: Jutsu, które można wykonać po wcześniejszej przemianie dzięki Jinjū Konbi Henge: Sōtōrō. Człowiek i zwierzak zaczynają obracać się z bardzo dużą prędkością przyjmując formę wiru. Atak wykonywany jest z dużą prędkością. Sam użytkownik techniki w tej formie staje się bardzo wytrzymały (jest w stanie nawet przebić się przez jedną ścianę Rashōmon). Jutsu posiada jednak swoją wadę, ponieważ podczas wielu obrotów użytkownik traci orientację przez co często nie trafia cel. Dlatego, aby technika była w pełni efektywna najlepiej wcześniej oznaczyć swojego przeciwnika wykonując technikę Dainamikku Mākingu.

+ Jinjū Kongō Henge — Santōrō: Ulepszona wersja techniki Jinjū Konbi Henge: Sōtōrō. Użytkownik tworzy jednego klona by następnie wraz z nim i swoim zwierzęciem przybrać jedną formę wielkiego zwierzęcia. Stworzona postać jest bardzo dużych rozmiarów i może osiągnąć nawet do 5/10 metrów wysokośc. Jej siła również wzrasta znacząco. W tej formie wszystkie techniki klanu Inuzuka stają się dużo bardziej niszczycielskie.

+ Ooiga Gatenga: Jutsu, do którego użycia wymagane jest wcześniejsze aktywowanie techniki  Jinjū Kongō Henge — Santōrō. Użytkownik zwija się w kulę dzięki czemu ma możliwość toczyć się na przeciwnika z bardzo dużą prędkością i siłą. Rotacja w takiej formie jest niezwykle niszczycielska.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Inuzuka Ichizoku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Clan :: Inuzuka-
Skocz do: