.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Hozuki Ichizoku

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Genin
Genin


Liczba postów : 188
Płeć : Female

PisanieTemat: Hozuki Ichizoku   Sro Wrz 26, 2018 11:03 am


+ Hozuki: Klan, który jako jedyny opanował Suiton do perfekcji i posiada ciekawe związane z nią umiejętności. Bez najmniejszego problemu potrafią zmienić własne ciało w ciecz, co daje im całkowitą niewrażliwość na wszelkiego rodzaju ataki taijutsu, ale osłabia je przed takimi elementami, jak energia elektryczna i ogień. Aby korzystać z głównej techniki, muszą być stale się nawadniać; członkowie tego klanu dominują mają o 10% silniejszy Suiton od reszty.

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU ​​D *

+ Suika no Jutsu: Jest to główna technika klanu, która przekształca ciało użytkownika w wodę (Może być to całe ciało lub wybrana część ciała) przez co, użytkownik jest niewrażliwy głównie na ataki fizyczne, jak niektóre techniki ninjutsu.  Chociaż ilość Chakry wydasz jest praktycznie zerowa, użytkownik musi być stale nawadniany po użyciu techniki. Nie jest to umiejętność pasywna, trzeba ją aktywować i dezaktywować.
Manipulacja Chakrą: 4

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU ​​C *

+ Yūkai no Jutsu: Po skropleniu części swojego ciała (wymaga użycia wcześniej Suika no Jutsu), użytkownik manipuluje powstałą wodą, by otoczyć głowę swojego wroga, umożliwiając mu oddychanie, albo: doprowadzić do nieprzytomności przeciwnika lub ostatecznie zabić go, jeśli przytrzyma duszenie (Należy przytrzymać wroga przez 3 tury, jeśli chcemy doprowadzić do jego śmierci).
Manipulacja Chakrą: 4

+ Suiton: Gōsuiwan no Jutsu: Wykorzystując Suika no Jutsu do praktycznego zastosowania, mięśnie ramienia są tymczasowo powiększone i wzmocione. Wilgoć jest zbierana z całego ciała i na całej ręce powoduje natychmiastowe pompowanie. Jednakże, konieczna jest właściwa kontrola równowagi wilgotności wewnątrz organizmu, ta technika ma wysoki stopień trudności. Technika daje użytkownikowi nadludzką siłę, zdolną przełamać obie skalne ściany i stalowe drzwi.
Manipulacja Chakrą: 3

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU B *

+ Mizudeppou no Jutsu: To technika wodnego pistoletu, która użyta w odpowiednim momencie może być niebezpieczna. Użytkownik składa palce w tzw. ''pistolet'', a następnie zbiera przesyła chakrę do koniuszków palców. Następnie, użytkownik ''strzela'' w linii prostej strumień wody pod wielkim ciśnieniem. Jutsu to może przebić się przez zbroję, a trafienie w witalny punkt może okazać się śmiertelnym ciosem dla oponenta.
Manipulacja Chakrą: 4

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU A *

+ Suiton; tate eboshi: Korzystając z techniki Suika no Jutsu , która pozwala użytkownikowi na skraplanie całego ciała w wodzie, użytkownik tworzy stwora z wody przypominającego gigantyczną rybę. Dzięki tej technice ataki mogą być przeprowadzane tak samo jak odpychane zagrożenia. Ponadto, użytkownik jest w stanie stawić czoła większym wrogom, takim jak bijuu, w walce. Jednakże, gdy użytkownik staje się niezdolny do walki, przyjmuje postać podobną do galaretki.
Manipulacja Chakrą: 5

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU S *

+  Jouki Boui: Po pierwsze, użytkownik tworzy klona - który przypomina wersję chibi samego siebie - wykonanego z oleju i wody. Woda w klonie otoczona jest cienką warstwą oleju i dzięki tej konstrukcji, temperatura klona może być łatwo zmieniana z zimnej do gorącej i vice-versa. Podczas natężenia zewnętrzna warstwa oleju ogrzewa się i odparowuje wodę z wnętrza. Jako że ciśnienie wewnątrz narasta, klon gwałtownie rozszerza się aż w końcu eksploduje (siła eksplozji zależna jest od ilości zgromadzonej pary i może być ona porównywalna do wybuchu bomby, niszcząc wszystko w zasięgu 40 metrów od użytkownika) i uwalnia parę wodną. Para następnie unosi się i schładza w rezultacie, zamieniając się w grad, który schładza klona, powodując jego skurczenie do pierwotnego rozmiaru i tak cały proces znowu się zaczyna. Technika ta pochłania niewyobrażalne ilości chakry. Sam klon posiada statystyki swojego twórcy. Ponadto, klon jest wstanie uformować na przedramieniu ogromne ostrze, którym może atakować wroga.
Manipulacja Chakrą: 5
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Hozuki Ichizoku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Ichizoku :: Hōzuki [0/∞]-
Skocz do: