Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksWydarzeniaLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Korzeń

Go down 
AutorWiadomość
Admin

Admin


Liczba postów : 214
Płeć : Female

Korzeń Empty
PisanieTemat: Korzeń   Korzeń EmptyPon Paź 22, 2018 10:43 pm

Korzeń 79J

Ludzie są słabi, żałości i idiotyczni! Każdy z nich jest podatny na korupcje czy manipulacje, każdy z nich bez wyjątku kieruje się egoizmem. Świat jest niedoskonały to prawda, lecz my moje drogie dzieci. My to zmienimy, nie możemy pozwolić by naiwność jednego zniszczyła to na co pracowaliśmy latami. Dlatego właśnie korzeń powstał, aby wszelkimi możliwymi sposobami chronić ład i porządek w wiosce. Unkokage i jego słabość w końcu zniszczą nasz dom. Nie pozwolimy na to, będziemy stać na straży, aż w końcu przejmiemy władzę. Wierzę, że poprzez kontrolę i kierowanie ludzkość osiągnie perfekcję. Wolność to nie pokój, to zalążek chaosu. Pragniemy porządku, celu i rozwoju.  Nawet jeśli zdołają nas pokonać to i tak się odrodzimy. Wiecie dlaczego, moje dzieci? Ponieważ korzeń, korzeń wyrósł ze zrozumienia. Niepotrzebny jest nam kodeks ani indoktrynacje ze strony zdesperowanych starców, wszystko czego potrzebujemy to świat taki, jaki jest. Właśnie dlatego nie da się nas pokonać.

ShikiGakure zapomniało już komu zawdzięczają aktualną potęgę państwa. Zapomnieli, lecz my będziemy pamiętać. Tak już jest, że w trakcie pokoju bohaterowie wojny stają się zbrodniarzami. Ci, których kiedyś nagradzano, teraz odtrąca się z nienawiścią w oczach. Weterani wojenni, którzy oddali wszystko dla wioski, teraz nie mają prawie nic...

Zastanówcie się, ale to definitywnie, zanim przyrzekniecie wierność korzeniu.  Jesteśmy najbardziej zdyscyplinowanym i zorganizowanym ruchem w dziejach, nie ma tutaj miejsca na niesubordynację. Dołączając powierzacie mi swoje życie. Każda misja jest traktowana priorytetowo. Najważniejsza u nas jest tylko i wyłącznie lojalność. Jeśli wam to odpowiada, podejdźcie, przyjąć moje błogosławieństwo i pieczęć. Powtarzajcie za mną...
Stać na straży wszystkiego, o co walczymy. Nigdy nie zdradzić naszych tajemnic, ani nie ujawniać prawdziwego oblicza naszej pracy. I czynić tak aż do śmierci – bez względu na cenę.


Dołączając do Korzenia wybieramy dwie ścieżki historii. Pierwsza, to wychowywanie od dziecka przez Lidera jako lojalny i niepodważalny poddany. Druga zaś, jest to dostrzeżenie was przez Lidera i przeciągnięcie na stronę korzenia. Obie opcje kończą się wcieleniem was anonimowo, jako zwykłych shinobi, do grup innych graczy. Musicie wykonywać misję i czekać. Czekać na rozkaz od organizacji.

*Dołączając automatycznie zyskujemy dostęp do lokacji, ukrytej przed innymi graczami! Tutaj
Powrót do góry Go down
https://narutostorm.forumpolish.com
 
Korzeń
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Mechanika-
Skocz do: