Clan Uchiha [Informacje]

Go down

Clan Uchiha [Informacje]

Pisanie by Admin on Wto Sty 02, 2018 8:08 pmCzłonkowie klanu Uchiha charakteryzują się jasną cerą, która kontrastuje z ich czarnymi, gęstymi włosami i ciemnymi jak noc, tajemniczymi oczami. Ogółem wyglądają na nieco starszych, niż są w rzeczywistości. Członkowie klanu budzą przeważnie zainteresowanie płci przeciwnej, ze względu na wysoki poziom  atrakcyjności. Większość członków Uchiha, to uzdolnieni ninja, którzy już w wieku przedszkolnym wyróżniają się inteligencją, kontrolą chakry czy władaniem bronią białą.  Dla każdego członka klanu najwyższą wartością jest jego własna rodzina, klan i wioska.


Natura Chakry
Katon - Uwolnienie Ognia jest jednym z podstawowym żywiołów transformacji natury. Wykonywane jest przez modyfikowane podgrzanej czakry wewnątrz żołądka przed uwolnieniem jej przez płuca i usta. Bardziej zaawansowaną naturą jest natomiast Amaterasu, które uzyskać można tylko dzięki  Mangekyō Sharingan.  

Członkowie Klanu Uchiha
Satori Uchiha - Lider Klanu
Wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna w średnim wieku. Jest cichy i spokojny, a jego umiejętności są ponad przeciętne. Posiada Mangekyō Sharingan, który zyskał dzięki żonie. Wychowuje dwie córki i sprawuje pieczę nad całym klanem. Przeważnie spotkać go można na terenie dzielnicy klanu Uchiha.

2. Wolne miejsce
3. Wolne miejsce
4. Wolne miejsce
avatar
Admin
Chūnin
Chūnin

Liczba postów : 217
Join date : 07/11/2017

Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach