Regulamin Walk

Go down

Regulamin Walk

Pisanie by Admin on Sob Gru 16, 2017 10:01 pmAby zacząć pojedynek należy założyć w tym dziale wątek " Gracz 1 vs Gracz 2 " z imionami postaci, które odbywają walkę.  
Osoba, która zakłada temat zobowiązana jest do opisania terenu, na którym będzie toczyć walkę oraz poczynania swojej postaci. O ile MG się zgodzi może zostać waszym sędzią,( jednakże nie jest on wymagany) powinien również zostać wpisany na dole postu.

1. Walki, które odbywają się w tym dziale są niefabularne, a co za tym idzie ich wynik oraz konsekwencje  nie wpływają w żaden sposób na nasze postacie w innym wątku (o ile to walka niefabularna)
2. Można zacząć pojedynek bez sędziego, w razie gdy pojawią się nieporozumienia można poprosić Administrację o rozstrzygnięcie sporu. Jego decyzja jest ostateczną.
3. Sędzia zastrzega sobie prawo do rozstrzygnięcia wyniku walki, zawieszenia bądź zakończenia jej przed czasem, oraz ostatecznie do ukarania osoby, która złamała którąkolwiek z zasad.
4. Każdy post powinien zawierać co najmniej 75 znaków.
5. Można uczestniczyć jednocześnie w jednym pojedynku, a rozpoczęcie kolejnego jest możliwe dopiero po 5 godzinach od zakończenia poprzedniego.
6. Stosujemy się do zasady pisania postów w kolejności: Gracz 1 / Gracz 2 / Sędzia / Gracz 1... Jeśli, jednak wybraliśmy sparing bez sędziego: Gracz 1 /Gracz 2 / Gracz 1 / Gracz 2 ... .
7. Nie decydujemy za inną postać. Zakazuje się  pisania w trybie dokonanym o ile nie poda się odpowiednich argumentów w tym samym poście.
8. Pojedynek kończy przyznanie się do porażki, poddaniem się bądź gdy poproszony o ocenę MG uzna to za stosowne.

Nagroda
Nie przewidujemy nagród za pojedynki, jednakże każda walka jest obserwowana przez Administrację i gdy ta będzie przeprowadzona na wysokim poziomie uczestnicy mogą otrzymać dodatkowe punkty statystyk bądź klejnoty.
avatar
Admin
Chūnin
Chūnin

Liczba postów : 217
Join date : 07/11/2017

Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach