Regulamin Misji

Go down

Regulamin Misji

Pisanie by Admin on Sob Gru 16, 2017 9:53 pm


1. Możesz brać udział jednocześnie tylko i wyłącznie w jednej misji.
2. Pojedyncza wyprawa może i przyniesie większe korzyści, ale będzie niosła ze sobą również większe ryzyko. Zastanów się nim podejmiesz się czegoś co może przekraczać Twoje możliwości, gdyż postać może na tym trwale ucierpieć.
3. Uprasza się by posty były w miarę rozbudowane oraz czytelne. Należy trzymać się ustalonej wcześniej kolejności odpisywania oraz proszę NIE pisać w trybie dokonanym. To Mistrz Gry decyduje o tym czy dana czynność nam wyszła czy też nie.
4. Niedozwolone jest blokowanie nikogo w temacie z kolejką przekraczająca trzy dni pod warunkiem, iż zgłosiło się to wcześniej.
5. Nagroda za misje zawsze zostaje równo podzielona między graczy w niej uczestniczących bez względu na wkład, który w nią włożyli.
6. Mistrz Gry to również człowiek, może mieć własne problemy bądź obowiązki, które utrudniają mu prowadzenie wielu misji jednocześnie dlatego prosimy o empatie.
7. Uprasza się o NIE gnębienie administracji prośbami o nowe misje. Staramy się by zawsze były jakieś wolne, jeśli jednak nie odpowiadają Waszym wymaganiom należy poczekać na kolejne.
avatar
Admin
Chūnin
Chūnin

Liczba postów : 217
Join date : 07/11/2017

Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach