.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Chūnin
Chūnin
avatar

Liczba postów : 186
Join date : 07/11/2017

PisanieTemat: Regulamin   Sob Gru 16, 2017 9:45 pm1) Napisanie pierwszego posta w dowolnym dziale równoznaczne jest z akceptacją regulaminu forum oraz regulaminu gry fabularnej.
2) Konta służące jedynie do pisania na czacie, które nie będą brały czynnego udziału w życiu i fabule forum będą kasowane.
3) Pisząc na Chat Boxie lub innych wątkach staramy się przestrzegać zasad polskiej pisowni.
4) Przekleństwa nie są zakazane, jednak należy ograniczyć ich ilość do minimum. W przypadku nadużycia niecenzuralnych słów gracze będą karani po uprzednim ostrzeżeniu.
5) Zabronione jest rozpowszechnianie (pornografii w formie zdjęć i filmów), promowanie homoseksualizmu, a także poglądów zakazanych prawnie.
6) Szanujemy siebie nawzajem. Stwierdzenie to dotyczy poglądów religijnych, politycznych oraz wszystkich przekonań. Każdy ma prawo do swojego zdania.
7) Avatar na forum powinien być odzwierciedleniem wyglądu naszej postaci. To znaczy, że nie wolno posiadać w avatarze swojego zdjęcia lub dowolnego obrazka, który nie nawiązywałby do wyglądu naszej postaci z fabuły.
8 ) Nie wolno spamować. Dotyczy to nie tylko wątków na forum, ale również chat boxa.
9) Dozwolone jest posiadanie postaci z wyglądem z jakiegoś anime bądź imieniem. Historia postaci musi być jednak inna, dostosowana do realiów panujących w Naruto. Dozwolone jest posiadanie SAMEGO wyglądu postaci z tego uniwersum.
10) Niedozwolone jest resetowanie swojej postaci. Jedyny sposób, aby móc wcielić się w inną osobę to śmierci poprzedniej i założenie nowej karty postaci, po czym stara zostanie przeniesiona do subforum postaci martwych.
11) Dozowolone jest posiadanie multikont.
12) Karą za łamanie lub nieprzestrzeganie regulaminu może być kilkudniowy ban lub w przypadku nagminnego łamania regulaminu ban stały i blokada adresu IP.
13) Nie obowiązuje zasada "Czego nie ma w regulaminie jest dozwolone". W szczególnych przypadkach, kiedy dojdzie do sytuacji, pod którą obecny regulamin nie został przystosowany, Administrator ma prawo osobiście zająć się sprawą w odpowiedni sposób oraz w przyszłości dodać odpowiedni zapisek do Regulaminu.1) Zarejestrowani użytkownicy zobowiązani są do założenia karty postaci, a po jej akceptacji do czynnego udziału w fabule.
2) Fabuła forum opiera się na rywalizacji pomiędzy poglądami politycznymi między Kurokage a TakiDanzo, co oznacza, że każdy z użytkowników musi dołączyć do jednego z nich, aby móc brać udział w fabule.
3) Zezwala się na utworzenie multikonta w momencie gdy staż na forum wynosi ponad miesiąc.
4) Dopuszczane są w fabule "lekkie" formy erotyzmu.
5) W fabule zakazuje się używania emotek. Wszystkie reakcje trzeba dobrze opisać. Wypowiedzi naszej postaci powinny się wyróżniać.
6) Nie wolno zabić postaci należącej do innego gracza bez pozwolenia administratora lub właściciela postaci, jeśli jego staż nie przekroczył miesiąca.
7) Pamiętajcie, że jest to forum fabularne! Tak więc nie możecie być w dwóch lokacjach na raz.
Jedynym wyjątkiem są treningi i misje, gdzie możesz pisać swobodnie udzielając się wciąż w fabule.

8 ) Dopuszcza się edycję postów fabularnych tylko wtedy, jeżeli edycja następuje przed pojawieniem się następnego posta drugiej osoby w tym samym wątku.
9) Nie ma postaci wszystko wiedzących, nawet jeśli gracz ''jest dobrze poinformowany'' (jego zdaniem)
1) Twoje multikonto nie pozostaje anonimowe. W każdym momencie możemy sprawdzić IP, a oszustwo będzie karane.
2) Do głównego konta w profilu powinno być w odpowiednim miejscu wstawione imię i nazwisko postaci z multikont.
3) By prowadzić multikonto musisz grać aktywnie na każdym z nich. Przez aktywnie rozumie się choć pięć postów na tydzień na każdym.
4) W momencie gdy tracisz zainteresowanie multikontem, administracja ma prawo do uśmiercenia postaci, a cały dobytek wraz z doświadczeniem, które zdobyła znika bezpowrotnie.
5) Każda z postaci na kontach indywidualnie zbiera wiedzę oraz informacje, a więc rozumie się przez to, iż gdy na głównym koncie Twój bohater rozegra pojedynek z innym graczem i pozna jego umiejęności postać na drugim koncie jest tego całkowicie nieświadoma.

Wszystkie materiały publicystyczne, grafika (w tym fotografie), adresy etc. zawarte na stronie FAIRY-TAIL, są objęte ochroną ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r.)(sprost.: z 1994, Nr 43, poz. 170, zm. z 1997 r. Nr 43, poz. 272 i Nr 88, poz. 554, z 2000, Nr 53, poz. 637).
Kopiowanie lub wzorowanie się na forum lub jego części bez zgody autora, surowo zabronione! Każda taka próba będzie zgaszana BOWI Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za łamanie praw autorskich przez użytkowników. Wszystko co pojawia się na forum staje się własnością forum i jego użytkowników. Administracja nie odpowiada za treści umieszczane przez użytkowników.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Mechanika :: Regulamin-
Skocz do: