Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksWydarzeniaLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zmiany vol.2

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Eizo
Chūnin
Chūnin
Eizo


Liczba postów : 71

Zmiany vol.2 Empty
PisanieTemat: Zmiany vol.2   Zmiany vol.2 EmptyPon Sty 21, 2019 11:00 am

Zmiany vol.2 2931931631
Proponuję pododawać więcej technik. Jest wtedy bardziej kolorowo, jest z czego wybierać ale tu chodzi przede wszystkim o tym, że im więcej technik tym lepiej dla forum. To przyciąga ludzi, a przynajmniej tak mi się wydaje. Zgłaszam się na ochotnika jeżeli chodzi o techniki, jeśli chcecie cos z tym robic.

Fūbaku Hōjin

Aby wykonać technikę poprawnie, należy wcześniej przygotować (w tym przypadku wysyłamy opis do admina na pw/gg) wybuchające notki i rozmieścić je na danym obszarze według własnego uznania. Im więcej notek zdążymy przygotować, tym większa siła wybuchu. By je aktywować, należy wykonać kilka pieczęci, to samo robimy, gdy chcemy je zdezaktywować. Siła wybuchu zależy tylko i wyłącznie od ilości. Technika bardziej ogłusza i rani, niż zabija.
Manipulacja chakrą: Poziom 1

Polecam aby tak techniika po prostu pozwalała na detonowanie wybuchowych notek w wybranym przez użytkownika momencie. Do tego detonować można tylko swoje notki. Jak cos to mogę przygotować opis.
Powrót do góry Go down
Admin

Admin


Liczba postów : 214
Płeć : Female

Zmiany vol.2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany vol.2   Zmiany vol.2 EmptyPon Sty 21, 2019 9:21 pm

Cześć,

Wytłumacz mi proszę czym różni się teraz technika opisana wyżej, a tym, co ty napisałeś. Jak dla mnie to jedno i to samo. Technika obu przypadkach powoduje detonację notek. Możesz bardziej rozwinąć swoją myśl?


Pozdrawiam,
Julia
Powrót do góry Go down
https://narutostorm.forumpolish.com
Eizo
Chūnin
Chūnin
Eizo


Liczba postów : 71

Zmiany vol.2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany vol.2   Zmiany vol.2 EmptyPon Sty 21, 2019 10:08 pm

Myślałem, że przy pomocy tej techniki nie można zdetonować np tylko jednej. W takim razie ok
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiany vol.2 Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany vol.2   Zmiany vol.2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zmiany vol.2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Administracja :: Senju-
Skocz do: