Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksWydarzeniaLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Piaszczysta plaża

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Admin

Admin


Liczba postów : 214
Płeć : Female

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptySro Gru 05, 2018 6:06 pm

Piaszczysta plaża PEjJK9L

Plaża piaszczysta bez kamieni. Rodzaj plaży oraz morskie dno- gładkie, pozbawione ostrych kamieni czynią to miejsce wyjątkowo atrakcyjnym dla fanów kąpieli. Kilkadziesiąt metrów od brzegu na głębokości ok. siedmiu metrów spotykamy rafę koralową oraz żyjące na niej stworzenia. Wielkie żółwie morskie, które wynurzają się co kilkanaście minut na powierzchnię, można spotkać też małe rekiny rafowe oraz piękne, kolorowe ryby i korale. Idąc brzegiem w kierunku północnym po kilkuset metrach, dotrzeć można do kamiennych schodów prowadzących do miasta. Zaczyna się tu także brzeg zasypany wielkimi kamieniami, które są idealnym miejscem do przemyśleń. Stanowią one bowiem idealne siedziska- wyrobione przez wiatr i piach skały są gładkie.
Powrót do góry Go down
https://narutostorm.forumpolish.com
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Liczba postów : 84

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyNie Sty 20, 2019 7:59 pm


Piaszczysta plaża EFRS9Bh

Drużyna: Jianyu - Mitsuki

Plaża była pusta, o tej godzinie większość ludzi jest w pracy bądź szkole, ale pogoda była tak piękna, że ciężko sobie odmówić chwili poleniuchowania... Jounin z szortami i okrywającym go tylko różowym Haori, pokazując bujnie owłosioną i umięśnioną klatkę piersiową leżał rozłożony na gorącym piasku. Na jego ustach pobrzmiewał szeroki uśmiech, zaś na oczy padał cień słomiastego kapelusza, żyć nie umierać... Ahh tak, spotkać miał się tutaj z gównarzerią, która została do niego przypisana! Yare Yare.
Powrót do góry Go down
Hei Jianyu
Chūnin
Chūnin
Hei Jianyu


Liczba postów : 65
Płeć : Male

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyNie Sty 20, 2019 9:13 pm

Czarnowłosy chłopaczyna szedł przez wioskę miarowym krokiem, z dłońmi wepchniętymi w kieszenie spodni. Mijał dziesiątki twarzy, których wzrok często zatrzymywał się na jego bliznach. Wyglądał dość specyficznie, dlatego zawsze zwracał uwagę. Choć po tych kilku latach przestało go to interesować, to teraz jego myśli zaprzątała po prostu zupełnie inna sprawa. Z dniem dzisiejszym miał poczynić jeden z pierwszych kroków w stronę swojego życiowego celu. W jego rękach znalazła się już opaska - ten durny symbol, który stanowił przepustkę do dalszego rozwoju. Bez niej nic nie mogłoby się posunąć do przodu. Oczywiście łatwiej byłoby, gdyby nie stał pomiędzy młotem a kowadłem – z jednej strony musiał udawać zwykłego shinobiego, z drugiej zaś biegać jak kundel przy nodze Korzenia. Ech… – westchnął ciężko w myślach. Miał nadzieję, że jego przyszła drużyna nie będzie problematyczna. A właściwie, nie samą drużyną się przejmował, ale przewodzącym jej jouninem. Na pewno będzie to ktoś doświadczony. Nie będzie lekko – pomyślał, robiąc zrezygnowaną minę. Machnął ręką, odganiając te wszystkie mnożące się rozterki. Niepotrzebnie to wszystko kalkulował, lepiej zareagować na bieżąco. Tymczasem dotarł do kamiennych schodów. Doskonale widział stąd plażę, jak i wodę. W okolicy nie kręciło się zbyt wielu ludzi, zaś na samej plaży widać było ledwie jednego osobnika wygrzewającego się na słońcu. Jianyu szybko zbiegł po schodach, po czym skierował swoje kroki na wprost leniuchującego jounina. Zatrzymał się tuż obok niego. Wyglądało na to, że pojawił się jako pierwszy.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Liczba postów : 84

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyNie Sty 20, 2019 9:23 pm

Piękne słońce ogrzewające jego cerę zostało zakryte przez cień, jakże niewiele trzeba by coś się popsuło, leniwie otworzył jedno oko i co jak co ale Jounin nie spodziewał się, że to nie chmura a prawdziwy Frankenstein zasłoni mu słoneczko. Zamknął oko. Frankenstein a to dobre... Ponownie otworzył oko, tym razem taskując go minimalnie uważniej, dostrzegł opaskę i już zrozumiał. Może nie był zbyt szybki w swoich rozważaniach ale cóż. Lepiej późno niż wcale. -Przybyłeś za szyybko, przecież mamy się spotkać tutaj za godzinę. - Spojrzał na zegarek i chyba popełnił błąd. Już minęła jego godzina leniuchowania... Cholera... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło chłopcze. Glebnij sobie, rozdziej się i opal swoje ciałko. Dobrze, że reszty jeszcze nie ma to mamy chwilę by się zdrzemnąć. Ewentualnie sobie golnąć... Będąc ciągle w leżącej pozycji wyciągnął rękę po butelkę gorącego już sake, po czym wlał do malutkiego kieliszka. A ty pełnoletni? Jak tak to się częstuj. Zasłonił kapeluszem czoło zakładając zarazem nogę na nogę. Pierwsze wrażenie jakie przedstawił Jounin o sobie? Status: To skomplikowane...
Powrót do góry Go down
Hei Jianyu
Chūnin
Chūnin
Hei Jianyu


Liczba postów : 65
Płeć : Male

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyNie Sty 20, 2019 11:10 pm

Jianyu, biorąc pod uwagę ledwie kilka chwil, miał już wstępny obraz swojego przyszłego senseia. Wystarczyło spojrzenie oraz kilka prostych gestów, aby zrozumieć z kim miał do czynienia. Trafił mu się lekkoduch, który pewnie nie palił się do obowiązków. Kto wie, może nawet nie miał najmniejszej ochoty przewodzić drużynie geninów? Nie oznaczało to jednak, że jest niekompetentny czy też słaby. Wręcz przeciwnie, poniekąd mógł stanowić niemałe zagrożenie, ponieważ jego flegmatyzm usypiał czujność. Czarnowłosy był tego świadom, dlatego postanowił zachować pewną rezerwę, co nie było zadaniem łatwym. A to wszystko z prostej przyczyny - nienawidził takich ludzi, są wrzodami na tyłku. Niemniej, teraz najważniejsze to zachować pozory. Tylko tyle.
Wszystko dokładnie, jak można było się spodziewać. Pewnie wegetował tutaj od dłuższego czasu i jak gdyby nic przespał ten czas. Na propozycję jounina chłopak przewrócił oczyma. Miał delikatną nadzieję, że przejdą do konkretów, ale najwidoczniej nie obędzie się bez reszty geninów. Zdjął więc rozsuwaną bluzkę, po czym rzucił ją na ziemię. Wciąż miał na sobie białą koszulkę z krótkim rękawem, odsłonił jednak kolejną warstwę blizn, a także skomplikowany tatuaż na prawej ręce. Przysiadł na prowizorycznym kocyku, po czym wrócił wzrokiem na jounina.
- Podziękuję - odpowiedział na wspomnienie o alkoholu, podnosząc rękę z uniesionymi w górę palcami na znak odmowy.
Unikał wszystkiego, co w jakikolwiek sposób otępiało zmysły, nie wspominając o tym, że picie procentów w tak upalny dzień, będąc na słońcu nie wróżyło nic dobrego. Chociaż, jegomość pewnie był zaprawiany w podobnych bojach nie raz, zatem sake mu nie straszne w każdej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Mitsuki Uchiha
Jōnin
Jōnin
Mitsuki Uchiha


Liczba postów : 39
Płeć : Female

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyNie Sty 20, 2019 11:56 pm

Mitsuki wyruszyła z domu, tuż przed południem. Pamiętała o dzisiejszym spotkaniu, lecz niezbyt się na nie paliła. W korzeniu miała już przypisane miejsce, więc dlaczego musi robić to ponownie? Zaczynanie wszystkiego od nowa jest cholernie nudne, zwłaszcza jeśli pewne osoby widzi się pierwszy raz na oczy. Miała się uśmiechać i udawać dziewczynę do rany przyłóż, czy uciekać od wszelkich nowych znajomości? Miała mętlik w głowie, który towarzyszył jej, aż do samej piaszczystej plaży. Zeszła po schodach powoli, uważnie się rozglądając. Powinna bez najmniejszego wysiłku znaleźć jej nową drużynę, która zapewne od dłuższego czasu na nią czekała. W korzeniu nigdy by nie pozwoliła sobie na takie spóźnienie, lecz tutaj była kimś innym. Westchnęła pod nosem, gdy dostrzegła leżącego beztrosko dorosłego faceta i siedzącego przy nim dzieciaka. Tak, to na pewno ich szukała. Będąc coraz tej bliżej dwójki, machnęła leniwie ręką na przywitanie- Wybaczcie, że musieliście czekać - niechętnie rzuciła na początek. Nie uszło jej uwadze, że chyba kogoś jeszcze brakuje. Głównie drużyna składała się z trzech uczniów i jednego nauczyciela, co postanowiła o tym wspomnieć - Rozumiem, że czekamy jeszcze na kogoś. A już martwiłam się, że to ja będę ostatnia - usiadła na piasku niedaleko chłopaka, który wyglądał jakby co najmniej wpadł pod kosiarkę i ktoś desperacko próbował go jeszcze poskładać.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Liczba postów : 84

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyPon Sty 21, 2019 12:09 am

Wielkie ziewnięcie wydobyło się z paszczy Jegomościa, a łzy zagościły w jego paczadełkach. Ciężkim ruchem podniósł się do pozycji siedzącej, ocierając tym samym zaspane oczy. Kiedy myśli się o ziewaniu to robi się to ponownie prawda? Nasz Jounin właśnie musiał to zrobić z dość głośnym zakończeniem. Jak przez mgłę dostrzegł dodatkową podopieczną. Zatem trzeba wygłosić jakąś płomienistą mowę, która rozrusza te dzieciaczki?

*FLASHBACK*
~Pamiętaj, by wtopić się w otoczenie, zbadać każdego Genina czy Jounina, zdobyć niekiedy ich zaufanie, lecz za każdym razem być na nasze skinienie. Rzekł Lider Anbu z korzenia do każdego z was osobno przed wyruszeniem. Nie znaliście się, nie było takiej potrzeby. Nie wiecie również, że obaj jesteście przydzieleni na tej samej misji, czy poradzicie sobie? To jest początek testu Korzenia.
*KONIECFLASHBACK*

Jounin w końcu wstał otrzepując się z piasku. Lewą dłonią musiał wygrzebać coś z ucha i dopiero wtedy skupił na was wzrok. Yoo. jestem Kazuko. Staruszek uznał, że stosowne porozsyłać co zdolniejszych Shinobi po Jouninach, którzy nie mają zbyt wiele zajęć ostatnio... Prawdziwy upierdliwiec z niego. Panienko niestety ale ta drużyna składa się z dwuosobowego zespołu, na razie. Kage jeszcze nie wybrał nikogo więcej, może już nie wybierze, może mnie zmieni. Kto wie? Tak czy inaczej od dziś jestem waszym przełożonym, służyć podobno mam wam każdą radą, pomocą i tak dalej i tak dalej. Liczę na waszą współpracę! Chodź jest dość flegmatyczny i niechętny do powierzonego zadania to można na niego liczyć pod każdym względem, czy to okazał? To już inna kwestia. No! Teraz się przedstawcie, powiedzcie coś o sobie, ba. Nawet zaproszę was na jakieś szamanko. Wyciągnął ręce za głowę z delikatnym uśmiechem. Czas przełamać pierwsze lody jak to mówią!
Powrót do góry Go down
Hei Jianyu
Chūnin
Chūnin
Hei Jianyu


Liczba postów : 65
Płeć : Male

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyPon Sty 21, 2019 7:53 pm

Oczekiwanie przedłużało się, a sam Jianyu powoli się niecierpliwił. Chyba nici z szybkiego omówienia tematu - naburmuszył się w myślach, marszcząc czoło. Nie, żeby mu się spieszyło dokądkolwiek, ale nie znosił marnotrawienia czasu na bzdety. Nuda była dla niego niesamowicie ciężka do zniesienia. Zwykle roznosiła go energia, a tymczasem kiedy miał jedynie czekać. Nie wiedząc co począć, rozpoczął skanowanie okolicy wzrokiem w poszukiwaniu czegoś interesującego. Napotykał jedynie jasne, drobne kamyki oraz niewielkie muszle wyrzucone na brzeg najpewniej w trakcie przypływu. Zgarnął całą pięść gładkiego piasku, po czym otworzył dłoń, pozwalając drobinkom spaść z powrotem na dół. Zrobił to samo jeszcze raz, tym razem unosząc rękę powyżej własnej głowy. Przez przesypujący się piasek zobaczył zbliżającą się sylwetkę. Strzepał resztę kwarcowego pyłu z dłoni i przyjrzał się uważniej. Wyraźnie kierowała się w ich stronę, a to oznaczało, że wreszcie ktoś postanowił ich uraczyć swoją osobą. Czarnowłosy uniósł rękę w geście powitania, nie odpowiadając jednak na przeprosiny. Kwestia ostatniego członka wciąż pozostawała otwarta, bez niego nie mogli przejść dalej. Na szczęście, jounin wypowiedział magiczne słowa, które uszczęśliwiły, jak i zdziwiły chłopaka.
- Tylko nas dwoje? Trochę dziwne - rzucił, przekręcając głowę na bok.
Z drugiej strony, w sumie to po co się przejmować? To nie jego interes, nie miał też nic do gadania w tej sprawie. Ważniejsze są pozory.
- Jestem Hei Jianyu. "Hei" pisane jak "czarny" oraz "jianyu" pisane jak "więzienie". Chcę być coraz lepszy oraz dobrze bawić - odparł, szczerząc zęby.
Powrót do góry Go down
Mitsuki Uchiha
Jōnin
Jōnin
Mitsuki Uchiha


Liczba postów : 39
Płeć : Female

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyPon Sty 21, 2019 11:44 pm

Kazuko, bo tak przedstawił się mężczyzna, po krótko wytłumaczył co i jak. Zważywszy na to, że przepadała za licznym gronem, ucieszyła ją wiadomość odnośnie do składu drużyny. Mogła powoli, aczkolwiek ostrożnie zapoznać się z osobami, z którymi od dziś będzie współpracować — Kazuko oraz Hei Jianyu — powtórzyła sobie w głowie, zwłaszcza że zawsze mogła złożyć raport korzeniowi i dowiedzieć się więcej o tych osobach. Każdy człowiek miał jakieś tajemnice, a ona pragnęła je wszystkie poznać i z upływem czasu kto wie, może i nawet wykorzystać do własnych celów? Gdy nadszedł jej czas, zerknęła na dwójkę nowych towarzyszy i uśmiechnęła się nieśmiało — W takim razie miło mi was poznać — zaczęła spokojnie, wciąż utrzymując uśmiech na ustach — Nazywam się Mitsuki Uchiha. Marzę o tym, by pewnego dnia mój klan stał się potęga tej wioski. Nie chcę by ludzie nas się bali, a raczej szanowali. Bardzo często słyszę, że uważamy się za lepszych, lecz tak nie jest. Staram się pomóc każdemu, kto tej pomocy potrzebuję. W sumie to od dziecka mnie tego uczono. Dlatego też w przyszłym roku chce złożyć swoją kandydaturę do pracy w policji Shirigakure — co tu jeszcze mówić? Niegdyś miała takie ciche marzenia, lecz teraz było zupełnie inaczej, o czym wcale nie musiała mówić. Grunt to zrobić pierwsze dobre wrażenie, a jak tutaj nie zaufać osobie, która aż pali się do tego, by pomagać innym?

Spojrzała na Kazuko — A ty Mistrzu opowiesz nam coś o sobie? Prócz tego, że uwielbiasz pić alkohol w miejscu publicznym, bo to już zdążyliśmy chyba zauważyć — zaśmiała się pod nosem, próbując tą napiętą atmosferę trochę rozluźnić. Pan Jianyu nie wyglądał na osobę towarzyską, choć sam niedawno powiedział, że chce się dobrze bawić — ile ktoś wie, co miał wtedy na myśli, lecz patrząc na to, jak wygląda, chyba nie miał na myśli zabawy w piaskownicy.  W międzyczasie czekając na odpowiedź Mistrza, odgarnęła kosmyk białych włosów za ucho, uważnie mu się przyglądając.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Liczba postów : 84

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyWto Sty 22, 2019 4:07 pm

Mężczyzna podrapał się po brodzie a na jego twarzy zastał błogi uśmiech. Jego myśli pomknęły ku pięknej Sekretarz samego Unkokage. Musi jej kupić przepiękne kwiaty... Bał się, że będzie miał problematyczne dzieciaki, za których będzie musiał brać odpowiedzialność. A tutaj proszę! Chyba trafiła mu się najlepsza ekipa, jaką mógł sobie wymarzyć. Widzicie tą falę, która rozbiła się za nim, rozbryzgując lśniące od zachodzącego słońca krople?! W jego oczach powinniście. Musiał w końcu wrócić z chmur bo przyjrzał wam się uważniej. Pierwszy raz można ujrzeć u niego jakiekolwiek doświadczenie i postawę, która mówiłaby, że nie jest starym dziadygą a doświadczonym ninja. Ale jak to się mówi szambo wyeb... Szybko to wrażenie minęło, albo wam się przywidziało albo już wystarczająco was przetaskował i ocenił we własnym zakresie. Pięknie wy moje perełki drogie... Ja? Ja nie lubię się przepracowywać, lubię spać, jeść, odpoczywać, kocham też masaż, zwłaszcza od kobiet! Nie lubię zwierząt, nie lubie też dzieci, są głośne i męczące, lubię dobre towarzystwo i dobrą zabawę, dodatkowo herbatę. Ale nie zieloną, zielona jest passe. Mój ulubiony kolor to amarantowy! Lubię też pieniądze a bardziej je wydawać. Nie lubię policjiShiri(spojrzał spod byka na Mitsukiś) zawsze dają mandaty za dobrą zabawę. Kocham Shougi, chodź nie jestem w nich najlepszy, kiepsko u mnie z główkowaniem. Ahaha. Do klasy Jounina doczłapałem się przypadkiem, chyba spanikowałem i tyle! Heh. Mam wrodzoną zdolność władania pięcioma żywiołami, pewnie wam może sięto przydać w treningach, podobno nawet jestem w tym niezły. Oczywiście mogę wam dać poradę a nawet potrenować was. Oczywiście też coś za coś. Błysk w jego oku i machinalnie zacierane rączki mogły mieć tylko jedno na myśli... Chociaż patrząc na Mitsuki jako płeć żeńską to dwie. Hjehje. Także ten, dowiedzieliście się chyba wszystkiego a zarazem niczego o swoim sensei! Swoją drogą, za każdą waszą misję musze pobierać należne 20%. Wiadomo w celach rozwoju drużynowego, wiecie takie małe bonusiki, jedzonko, spotkania, czasem sprzęt treningowy etc. Gadał. Gadał. Ciągle gadał, w sumie to skoro on twierdził, że trafił najlepiej to co sądzić możecie wy? Jakieś pytania bachorki? Czy idziemy coś wrzucić na ząb?
Powrót do góry Go down
Hei Jianyu
Chūnin
Chūnin
Hei Jianyu


Liczba postów : 65
Płeć : Male

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyWto Sty 22, 2019 6:38 pm

Mitsuki, jak miała na imię, okazała się członkiem znanego co nieco klanu. Wiedza chłopaka miała dość wyraźne braki, aczkolwiek nie było źle. Jianyu słyszał kilka słów o Uchiha, choć były to najpewniej szeroko rozpowszechnione fakty. Podobno ich oczy są w jakiś sposób niezwykłe. Na myśl o tym przyjrzał się twarzy dziewczyny, jednakże nie zauważył w nich nic szczególnego. Pewnie to tak nie działa - przemknęło mu przez myśl. Wrócił więc błękitnymi oczyma do Kazukiego. Ten tymczasem wyglądał na pogrążonego we własnych myślach, które ewidentnie poprawiały mu humor. Miał to wymalowane na twarzy. Szybko jednak powrócił na ziemię, odpowiadając na zadane mu pytanie. W sumie można było strzelać w ciemno, co za chwilę usłyszą genini. A kilka chwil później wszystko się potwierdziło. Ów jounin chyba został zmuszony do zajmowania się dzieciarnią, jednakże będą z tego również korzyści. Jianyu na to liczył. Zainteresował się również fragmentem o władaniu pięcioma żywiołami. Czyżbym trafił na idealny cel? - ucieszył się na samą myśl o przywłaszczeniu sobie takiego serca. Informacja godna zapamiętania.
- Wszystkimi? Zazdroszczę! - rzucił, robiąc zaskoczoną minę i podpierając głowę na ręce.
Czarnowłosy powoli podźwignął się do góry, podnosząc z ziemi bluzkę. Otrzepał ją energicznym ruchem z piasku, po czym ponownie zarzucił na ramiona. W sumie to nie pogardziłby wspomnianym posiłkiem.
- U mnie pytań brak - odparł, wzruszając ramionami. - Z chęcią skoczyłbym natomiast na ten obiecany obiad - dodał po chwili, zarzucając ręce za głowę.

[z/t]


Ostatnio zmieniony przez Hei Jianyu dnia Sob Sty 26, 2019 12:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mitsuki Uchiha
Jōnin
Jōnin
Mitsuki Uchiha


Liczba postów : 39
Płeć : Female

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptySro Sty 23, 2019 8:25 pm

Mistrz ku wielkiemu zaskoczeniu powiedział więcej, niż mogłaby się tego spodziewać. Więc dobrze z początku myślała, że powierzona mu od teraz drużyna jest kolejnym problemem. Miała tylko nadzieję, że jego sposób bycia nie wpłynie na nią jakoś negatywnie. Oczywiście nie miała nic do ślamazarny osób, ale z czasem pewnie będzie to ją denerwować, co niejednokrotnie zaznaczy. Podobnie jak kolegę obok, zaimponowała jej umiejętność Mistrza. Nie na co dzień słyszy się, że ktoś opanował wszystkie pięć żywiołów. Nie mogła się doczekać, aż je wszystkie zobaczy na własne oczy. Kiedy nadszedł czas zmiany lokalizacji, również nie miała pytań do Mistrza, przynajmniej nie teraz. Głodna też szczególnie nie była, ale nie zaszkodzi jej towarzyszyć dwójce shinobi — Ja się chyba po prostu czegoś napiję — dodała w momencie, gdy podnosiła się z ziemi. Otrzepała ubranie z piasku i skierowała się w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Liczba postów : 84

Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża EmptyPią Sty 25, 2019 11:35 pm

Jounin idąc w stronę jakiejś restauracji nucił sobie na spokojnie piosenkę pod nosem. Zdecydowanie wiele z nim się dziać nie będzie... A właśnie... Przypomniał mi się cel utworzenia drużyn! Niedługo startuje egzamin na Chuunina... I teoretycznie powinienem sprawdzić czy się nadajecie. Ale chyba umownie możemy uznać, że tak prawda? Super. Nie czekając na ich odpowiedź szedł sobie dalej. Nagle wasza dwójka dostrzegła nad głowami Sokoła. Doskonale zdawaliście sobie sprawę co to znaczyło. Wezwanie od korzenia... Trzeba było się jedynie wymigać od Jounina i nie dać po sobie poznać nic. Dodatkowo nie zdawaliście sobie sprawy, że razem pracujecie dla tego samego człowieka... Cóż za impas!

Fapułe przenosimy tu: https://narutostorm.forumpolish.com/t429-pomieszczenie-treningowe
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piaszczysta plaża Empty
PisanieTemat: Re: Piaszczysta plaża   Piaszczysta plaża Empty

Powrót do góry Go down
 
Piaszczysta plaża
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Kurayami no kuni :: Shirigakure no Sato :: Plaża-
Skocz do: