Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksWydarzeniaLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Unkokage

Go down 
AutorWiadomość
Admin

Admin


Liczba postów : 214
Płeć : Female

Unkokage Empty
PisanieTemat: Unkokage   Unkokage EmptySro Paź 24, 2018 11:04 pm

Unkokage F6de0b5d5e8b07edfb667086bd3e956425168926_hq

Spójrz czego dokonaliśmy po tylu latach cierpienia naszych bliźnich, stworzyliśmy kraj zjednoczonych Shinobi większości klanów. Dzisiaj nowe pokolenie ma miejsce, gdzie może czuć, że jest częścią czegoś ważnego, idealistycznego! Równowaga, to był nasz sen, który się właśnie spełnia. Każdy człowiek żyje własnym życiem, z dala od trosk, każdy jest po prostu wolny! Tylko czas uczy nas czegokolwiek. Jedynie z perspektywy czasu można zrozumieć, co jest słuszne, kto jest człowiekiem, a kto potworem, jak rozpoznać zło i jak je pokonać. To jest właśnie Idea. Począwszy od podstaw, skończywszy na rzeczach najważniejszych, takich jak cel, wizja, która nam przyświeca. Celem jest nowy świat. Świat, w którym każdemu dane będzie według zasług, nie pochodzenia lub układów. Świat, w którym silniejszy pomaga słabszemu, a zbrodnię spotyka zasłużona kara. Świat jasnych zasad i ideałów!

Dzieciaki nie zamierzam prawić dużo morałów, od dziś zostaliście Geninami, podstawą naszej wioski, wręcz jej fundamentem. Przyszłość zaś spoczywa na waszych barkach, możecie lub nie posłuchać starego pryka jakim jestem i chodź mam ten urząd UnkoKage to mam szczere nadzieję, że któryś z was kiedyś go obejmie. Chodź wojna się zakończyła to nie jesteście bezużyteczni! Na świecie istnieje jeszcze wiele wyzwań, które sprostać mogą wyłącznie osoby o zdolnościach ninja, ochrona swoich wartości, rodziny, klanu, przyjaciół i oczywiście naszej wioski to wasze zadanie. A teraz rozejść się wy zgrajo!

Ścieżka Unkokage jest dla idealna dla większości, jest prosta i satysfakcjonująca, działamy na korzyść własną bądź też drużyny. Dopóki zaś nasze działania są zgodne z prawem, to nie ogranicza nas nic!
Powrót do góry Go down
https://narutostorm.forumpolish.com
 
Unkokage
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Informacje :: Mechanika-
Skocz do: