.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

  Ichizoku Shirogane

Go down 
AutorWiadomość
Admin

avatar

Liczba postów : 212
Płeć : Female

PisanieTemat: Ichizoku Shirogane   Pią Paź 19, 2018 4:37 pm


+ Shirogane: To klan, który jako jedyny opracował styl walki za pomocą lalek, kierowane poprzez nici chakry połączone z czubkami palców. Mogą mieć one wewnątrz ukryte przedziały, takie jak broń, a nawet trucizny, które spowodują, że będą śmiertelne. Użytkownik dostaje swoją pierwszą lalkę już w Akademii [Wygląd pozostawiam waszej decyzji, ale musi być wykonana z drewna] Lalka może używać różnych technik, bądź umiejętności. Jednakże, jeśli chcesz dokonać ulepszeń lub dołożyć do niej broń, musisz najpierw je kupić.

* POZIOM UMIEJĘTNOŚCI D *

+ Chakura no Ito:

Nici Czakry są techniką najczęściej używaną przez użytkowników marionetek, która pozwala im na kontrolowania marionetek w walce. I dlatego, że te sznurki są skonstruowane z koncentrowanej czakry, mogą zostać zobaczone przez ludzi poza użytkownikiem. Interesujące jest to, że można również ciągnąć obiektami w ich kierunku, jak również użytkownik może odpychać obiekty od siebie. Maksymalny zasięg, to 17 metrów. Na poziomie A, użytkownik może sprawić, że nici chakry będą niewidoczne dla nikogo.

+ Użytkownik może również kontrolować żywe istoty, pod warunkiem, że są one osłabione.

* POZIOM UMIEJĘTNOŚCI B *

+ Kugutsu no Jutsu:

Ulepszona wersja Chakura no Ito. Polega ona na kierowaniu więcej, niż dwiema marionetkami (maksymalnie 5 marionetek). Dzięki świetnej kontroli oraz treningowi, użytkownik może wykorzystać wszystkie palce i połączyć się z lalką w taki sposób, że może kontrolować ja znacznie płynniej, niż wcześniej. Lalka porusza się niczym prawdziwy człowiek, a jej ataki są znacznie szybsze.

+ Sōen: Hitomi Gokū:

Technika lalkarska, gdzie linki czakry zostają podłączone do różnych miejsc na ciele człowieka; głowy, tułowia, obu rąk i obu nóg. Manipulowana osoba zyskuje możliwość korzystania nie tylko z własnych technik, ale również z umiejętności lalkarza.

* POZIOM UMIEJĘTNOŚCI S *

+ Kishou Tensei:

Technika ta może być stosowana zarówno na żywych jak i martwych. Użycie jej na żywym może uratować i przywrócić cel od dobrego stanu, ale pozostawi użytkownika znacznie wyczerpanego. Gdy użyje się jej na martwym, użytkownik znajdzie pewną śmierć w zamian za duszę zmarłego. Jednak prawdziwym celem tej techniki jest dawanie życia lalkom, przez co stawały się one skuteczniejsze w walce. Użytkownik mógł również przenieść swoją duszę do lalki, stając się samemu marionetką.

* UMIEJĘTNOŚCI LALEK *

+ Shikomi Kugutsu: Shinshin Happa:

Marionetka wypluwa szybki strumień niezliczonych senbonów z ust w kierunku oponenta. Maksymalny zasięg, to 5 metrów.  Senbony mogą być zatrute dla zwiększenia szkodliwości techniki. Jednak by zatruć broń, należy mieć pod ręką jakiegokolwiek Medyka, który może to zrobić.

+ Kugutsu no Jutsu: Gishu Senbon:

 Jest to ulepszona wersja pierwszej umiejętności. Marionetka wystrzeliwuje części lewej ręki przypominające torpedy w stronę przeciwnika. Ramię obraca się z dużą prędkością, uruchamiając drewniane cylindry do niego przytwierdzone. Cylindry następnie się otwierają, z każdego wylatuje ogromna ilość senbonów. Tworzy to deszcz zatrutych bądź zwykłuch senbonów skierowany na wszystkie strony. Zasięg techniki, to 10 metrów.

+ Kurohigi: Sanshōuo:

Użytkownik ukrywa marionetkę* pod ziemią, a kiedy ta jest pod przeciwnikiem, pokazuje się i chwyta cel w swoje wnętrze. W momencie, gdy oponent znajduje się w środku, a w zależności też od umiejętności lalki, może go torturować, bądź zabić.

* Ta umiejętność wymaga marionetki, która może przemieszczać się szybko pod ziemią. Jedynie po ulepszeniu jej, jest możliwość zabicia wroga na wiele sposobów.

+ Dokukiri Jigoku: Baribari Hyaku Renpatsu:

Poprzez swoją technikę lalkarską, użytkownik porusza dwiema marionetkami tak, by te poruszały się wokół przeciwnika. Następnie jedna z nich wypuszcza bomby z dymem, wypełnionym trucizną, a następnie obydwie zaczynają wystrzeliwać mnóstwo igieł w kierunku przeciwnika.

+  Senju Sōbu:

W lewej ręce marionetce otwiera się kilka przegródek z pieczęciami przywołania, które wywołują dużą liczbę długich ramion lalek, które mogą połączyć się i podążać za przeciwnikiem, a następnie zmiażdżyć go z niszczycielską siłą. Ramiona są modyfikowane i posiadają wyrzutnie, które mogą emitować trujący gaz, drut do wiązania z kotwicą-kunaiem lub zwykłym kunaiem.  Ramiona mogą rozciągać się maksymalnie do 5 metrów.

+  Kikō Junbū:

Ta technika defensywna może zostać zamontowana do każdej z lalek. Mechanizm wewnątrz lalki otwiera swoje ramię, rozdzielając na kilka segmentów, dzięki której użytkownik emituje czakrę, która obraca się wokół urządzenia tworząc tarczę ochronną, pozwalającym na zablokowanie wszystkich fizycznych ataków i kilku jutsu.

+ Kurohigi Kiki Ippatsu:

Na początku przeciwnik musi już być uwięziony w torsie marionetki. Po tym jak się to osiągnie,  lalka dzieli się na osiem części. Korpus zostaje pominięty, a ramiona, nogi i głowę umieszcza się wokół, każdy z ostrym ostrzem. Użytkownik prowadzi oddzielone elementy do szczelin w tułowiu marionetki, przebijając ofiarę wewnątrz.

+ Kurohigi Kiki Nihatsu:

Udoskonalona wersja Kurohigi Kiki Ippatsu. Po odwrócenie uwagi przeciwnika, użytkownik manewruje marionetką, tak by pojawiła się za ofiarą, po czym otwiera swoją klatką piersiową i wypuszcza kontrolowane nici chakry, które owijają się wokół zamierzonego celu. Następnie nici wciągają przeciwnika do środka marionetki. Ofiara, która znajduje się w środku zostaje przebita ostrzami, z dwóch stron.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Gru 20, 2018 3:41 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
Admin

avatar

Liczba postów : 212
Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Ichizoku Shirogane   Pią Paź 19, 2018 5:07 pm


+ Shirohigi: Jikki Chikamatsu no Shū: Chi no Kō: Jest to kolekcja dziesięciu specjalnych lalek z białymi ubraniami stworzonych przez Monzaemon Chikamatsu, zaprojektowanych do współpracy. Każda kukła jest obsługiwana palcem, więc użytkownik musi być ekspertem w tej dziedzinie, aby móc w pełni z nich korzystać. Są niezwykle potężni i biegli w posługiwaniu się Taijutsu, a nawet Ninjutsu.

* MARIONETKI *


+ Jeden: wygląda jak demon, a rozmiar pięści czyni go doskonałym w Taijutsu. Zwykle pozostaje blisko użytkownika, aby go chronić, podczas gdy inni atakują.

+ Dwa: rozmiar jego pięści sprawia, że ​​jego Taijutsu jest na znacznie większym poziomie, niż poprzednia lalka. Jest w stanie rozszerzyć ramiona (zasięg 5 metrów) tworząc klatkę, która łapie wrogów, a następnie wyrzuca małe bomby, które eksplodują zadając obrażenia więźniom (jest odporna na własne eksplozje). Bomby mogą być używane tylko dwukrotnie, ponieważ ich liczba jest ograniczona.

+ Trzy: To czerwona marionetka, która używana jest z numerem cztery. Twarz marionetki jest odrywana,  tworząc wirującą kulę z ostrzami czakry dlatego marionetka czwarta, zazwyczaj używa jej jako broni. Jeśli któraś z nich jest zniszczona, drugi staje się bezużyteczna.

+ Cztery: Jako jedyna ma czarne włosy i pracuje razem z trójką. Jego dłoń rozciąga się dzięki łańcuchom, która łączy się z ręką partnera, używając go do jako broń. Łańcuch można rozciągnąć do 6 metrów. Jeśli któraś z nich jest zniszczona, drugi staje się bezużyteczna.

+ Pięć: Jest koloru niebieskiego, nie ma włosów, ale ma kilka dziur w czaszce, gdzie są ukryte ostre rogi, które może rozciągać (maksymalnie 4 metry) przebijając przy tym kilka wrogów na raz. Brak jej brutalnej siły w łapach.

+ Sześć: Siedem: Osiem  To lalki, które do wykonania techniki potrzebują siebie. Sześć i Siedem staja obok siebie, kiedy ósemka staje na nich. Każda z nich otwiera usta, uaktywniając pieczęć, która wsysa i niszczy wszystko w zasięgu 10 metrów.

+ Dziewięć: Jedyna żeńska kukiełka, która posługuje się długim ostrzem, niczym prawdziwy fechmistrz. Może ona pchać, okaleczyć lub odcinać kończyny kilku przeciwnikom za pomocą dwóch broni. Jej styl walki sprawia, że ​​najlepiej jest wysłać ją jedną z  pierwszych, które ruszą do walki.

+ Dziesięć: Marionetka, której głównym zadaniem jest pieczętowanie rzeczy. Posiada jedno oko i usta, z których wypluwa Shishi Heikou*.

*Shishi Heikou: Marionetka dziesiąta wypluwa z ust małą kulkę, którą użytkownik następnie rzuca w kierunku przeciwnika. Kulka w locie rośnie i zmienia kształt w lwa z 32 kłami, które  chwytają wroga i przylegają do powierzchni, by unieruchomić cel na bardzo długo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Ichizoku Shirogane
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Jutsu :: Klan :: Shirogane [0/∞]-
Skocz do: