.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Technika kategorii B

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Genin
Genin


Liczba postów : 188
Płeć : Female

PisanieTemat: Technika kategorii B    Czw Paź 04, 2018 11:47 pm

Raiton: Kaminari Shibari
Do wykonania techniki, użytkownik zakupić musi specjalny przewodnik.  Podczas wykonywania pieczęci, reaguje on z chakrą użytkownika i przemieszcza się, we wskazane przez nas miejsce. W chwili, gdy znają się one nad przecinkiem, roztrzepią się na trzy mniejsze przewodniki. Wbite w ziemię tworzą punkty. Gdy wróg znajdzie się w środku i wejdzie w kontakt ze ścianą, zostanie porażony silnym prądem. Jedyny sposób, w jaki można złamać technikę, to ktoś zewnątrz  uderzy w jedną ze ścian mocnym atakiem, powodując dezaktywację pozostałych ścian.
Manipulacja chakrą: Poziom 2

Raiton: Raijū Tsuiga
Raijū Tsuiga to technika, w której użytkownik kształtuje błyskawicę w dorosłego wilka, którego przeciętna wysokość, to 160 centymetrów. Następnie użytkownik wypuszcza stworzenie przed siebie, wprost na oponenta. Ponieważ wilk jest cały czas połączony z dłonią użytkownika, ten może spowodowanie kontrolować jego ruchy, lecz zasięg ten obejmuje wyłącznie do 15 metrów. Ten dystans w żadnej sposób nie wpływa na szybkość ataku, gdyż Raijū Tsuiga nie potrzebuje rozpędu. Technika jest szybka i może zaskoczyć niejednego przeciwnika.
Manipulacja chakrą: Poziom 3

Chidori Eisō
Technika ta wykorzystuje transformację kształtu, aby stworzyć z Chidori włócznię lub ostrza, dostosowując go do ataków średniego zasięgu z maksymalnym zasięgiem do około pięciu metrów. Zwiększony zasięg oznacza mniejsze ryzyko dla użytkownika. Ma także tę zaletę, że może być używany do ataków z zaskoczenia i przechwytywania. Kiedy ciało wroga zostanie przebite, użytkownik może zmienić kształt włóczni na wiele dodatkowych ostrzy, zwiększając liczbę ran. Ostrze może być również obrócone, aby ciąć rzeczy, a także powodować śmiertelne obrażenia. Technika ta może również działać jako prowizoryczny miecz.
Manipulacja chakrą:  Poziom 3

Chidori Nagashi
W momencie uwolnieniu stylu błyskawicy, przez ciało użytkownika przechodzą wyładowania elektryczne rozsiane w każdym kierunku. W ten sposób shinobi zapewnia sobie ochronę przed wieloma przeciwnikami naraz. Ciało osoby dotkniętej Chidori źle zinterpretuje błyskawicę jako „sygnały elektryczne z nerwów”, powodując kurczenie się mięśni. To powoduje, że ciało mimowolnie sztywnieje, a jednocześnie otrzymuje obrażenia. Ten atak może być zastosowany również jako ofensywa, puszczając wiązki elektryczne po ziemi wprost na przeciwnika.
Manipulacja chakrą: Poziom 3

Raiton: Gian
Raiton Gian, to atak wymagający od użytkownika precyzyjnej celności, ponieważ to jedno z nielicznych jutsu, które należy samemu nakierować od początku do końca. Struktura jutsu jest również ciężka, przez co jej atak skierowany jest zawsze wzdłuż ziemi, a samą rękę należy podtrzymać drugą. Od głównej wiązki dostrzec można mniejsze, rozgałęzione iskry elektryczne, które nie zadają dotkliwych obrażeń, a bardziej pieszczą naszego przeciwnika. Zasięg jutsu to niecałe 6 metrów. Trafienie w oponenta powoduje nie tylko paraliż. Siła jutsu zbliżona jest do uderzenia naturalnego pioruna.
Manipulacja chakrą:  Poziom 4

Rairyū no Tatsumaki
Technika żywiołu raiton, tworząca smoka. Użytkownik wyciąga ręce w stronę nieba, ściągając pioruny. Kiedy już moc piorunów otoczy go, zaczyna wirować, tworząc tornado z tejże mocy. Chwilę później formuje się dużych rozmiarów głowa smoka, co oznacza, że technika jest gotowa do ataku. W wybranym momencie ninja może zaatakować oponenta, który jeśli zostanie trafiony, otrzyma spore obrażenia i będzie sparaliżowany na okres dwóch tur.
Manipulacja chakrą:  Poziom 3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Technika kategorii B
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Żywioły :: Raiton-
Skocz do: