.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Yuki Ichizoku

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Genin
Genin


Liczba postów : 188
Płeć : Female

PisanieTemat: Yuki Ichizoku   Czw Wrz 27, 2018 9:47 pm


+ YUKI: Klan ten wyróżnia się na ziemiach, ponieważ posiada unikalne Kekkei Gekai. Zdominowanie elementu Suiton (D) i Fuuton (C) będzie w stanie zjednoczyć oba, tworząc większy i lepszy element; Hyōton. Stworzony lód przez członków tego klanu, jest w odporny na większość technik ognia, lekko topiąc go, gdy wchodził w kontakt z płomieniami.  Przebywanie niedaleko wody jest przewagą dla użytkownika, gdyż może szybko zamrozić wodę, by stworzyć lód.

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU ​​D *

+ Hyōton: Tōketsu no Jutsu: Po wykonaniu kilku pieczęci użytkownik przykłada ręką do podłoża, by ziemia pod stopami przeciwnika zaczęła powoli zamarzać. Celem techniki jest unieruchomienie celu na okres jednej tury. W przypadku przytrzymania go dłużej użytkownik nie może oderwać ręki od ziemi. Szybkość techniki jednak daje wiele do życzenia. Shinobi o wysoki umiejętnościach, w tym reakcji może nie dać się złapać w naszą pułapkę. Maksymalny zasięg techniki, to 4 metry.
Manipulacja Chakrą: 2

+ Hyōton: Suishōheki  Użytkownik tworzy ścianę z kryształów lodu, aby zatrzymać swoich przeciwników. Ściana może osiągnąć nawet do 10 metrów, gdy normalnie ma 5 metrów. Jednak tutaj już wszystko zależy od ilości chakry. Technika ma również to do siebie, że jest mocna na tyle, by powstrzymać mocniejsze ataki fizyczne czy niektóre techniki rangi D (w tym przypadku wszystko zależy od nadzorującego MG). Wraz z rozwojem, nasza technika staje się mocniejsza.
Manipulacja Chakrą: 2

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU ​​C*

+ Hyōton: Sensatsu Suishou: To Jutsu jest realizowany poprzez wykonanie znaków jedną ręką, co pozwala zaskoczyć przeciwnika, a tym samym przywrócić sytuację na swoją korzyść. Użytkownik przekształca wilgoć wokół siebie w igły wykonane z lodu, a następnie uruchamia wszystko naraz w kierunku wroga. Ponieważ igły są rzucane z dużą prędkością, prawie niemożliwe jest przekierowanie Jutsu.
Manipulacja Chakrą: 3

+ Hyōton: Tsubame Fubuki: Technika tworzy skupisko lodowych igieł w kształcie miniaturowych jaskółek z lodu istniejące wcześniej, które użytkownik rzuca na przeciwnika. Igły mogą zmienić kierunek w środku lotu i okaleczyć przeciwnika ostrymi skrzydłami.
Manipulacja Chakrą: 3

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU ​​B*

+ Hyōton: Hyōgan Dōmu: Użytkownik wyciąga ręce do przodu i zamraża powietrze wokół niego (zasięg techniki, to 3 metry) generując kopułę odporną na różne ataki. Jest wystarczająco silna, by wytrzymać atak wielu wybuchowych notek na raz, pozostając niemal nieuszkodzona (technika rozwija się z poziomem użytkownika do A).
Manipulacja Chakrą: 3

+ Hyōton: Hyōrō no Jutsu: Ta technika pozwala użytkownikowi tchnąć chakrę w lód znajdujący się na ziemi i używać go. Może wówczas uwięzić przeciwnika w lodzie przez kontrolowanie jego ruchów i całkowicie otaczając go w lodem. Jest na tyle silny, aby wytrzymać atak podstawowych technik Uwolnienia Ognia, gdyż lód został wzmocniony chakrą użytkownika. Użytkownik może także otaczać się lodem by dział jak tarcza (zasięg techniki, to 5 metrów).
Manipulacja Chakrą: 4

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU ​​A*

+ Hijutsu: Makyou Hyoushou: Ninja tworzy kopułę z 21 lodowych luster wokół celu, wszystkie odbijają obraz użytkownika. Gdy przeciwnik zostanie uwięziony w kopule, nie może wyjść, dopóki nie zniszczy techniki. Kiedy użytkownik wchodzi do jednego z lusterek, może poruszać się od jednego do drugiego z prędkością światła. Ponieważ wszystkie lustra odzwierciedlają obraz użytkownika, prawie niemożliwe jest zablokowanie jego ciosów. Sharingan jest w stanie podążać za ruchami użytkownika techniki, ale tylko zręczny ninja może doskonale odskoczyć od ciosów za pomocą Doujutsu. Aby utrzymać tę technikę aktywną, użytkownik zużywa dużo chakry, więc im dłużej technika pozostaje aktywna, tym wolniej porusza się użytkownik. Shinobi może również tworzyć indywidualne lustra, jeśli jest to pożądane.
Manipulacja Chakrą: 5
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Yuki Ichizoku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Ichizoku :: Yuki [0/∞]-
Skocz do: