.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

  Akimichi Ichizoku

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Genin
Genin


Liczba postów : 188
Płeć : Female

PisanieTemat: Akimichi Ichizoku   Sro Wrz 26, 2018 10:26 am


+Akimichi:  Członkowie klanu posiadają wielką siłę fizyczną i są w stanie szybko przekonwertować kalorie w chakrę, którą następnie wykorzystują do swoich różnych tajnych technik. Większość tych technik szybko zużywa czakrę użytkownika w trakcie używania i utrzymywanie ich w wydłużonej walce może być męczące. Z tego powodu Akimichi mają wysoki poziom czakry i jedzą dużo, aby zbudować lub uzupełnić swoje rezerwy chakry.

* To jedyny klan, który może zregenerować część swojej chakry oraz siły podczas walki/wydarzeń fabularnych.
Wystarczy tylko coś zjeść. *

+ TRZY KOLOROWE PIGUŁKI +


Są to trzy kolorowe pigułki, które wykorzystują Akimichi do przekształcania kalorii twojego ciała w czakrę. Każdy z tych kolorów różni się od tego, co daje użytkownikowi; są dostarczane każdemu użytkownikowi z poziomu C, ale klan indoktrynuje swoich członków, aby używali ich tylko w sprawach życia lub śmierci.

+ Hōrengan - Zielona + Połknięcie pigułki podwaja siłę fizyczną. Efekt utrzymuje się trzy tury. Po pierwszej pojawia się zadyszka i silne bóle żołądka, które nasilają się w trakcie walki. Jeśli użytkownik nie przerwie wysiłku i używania dalszej ilości chakry, efekt będzie się nasilał, aż ból stanie się nie do wytrzymania. Szacowany, maksymalny czas to około 6-8 tur. Po kilku godzinach negatywne skutki przechodzą samoczynnie. Pozwala użwać Chou Baika no Jutsu.

+ Karēgan - Żółta + Połknięcie pigułki podwaja chakre (maksymalną, ograniczoną przez rangę, nie aktualną w momencie połknięcia) i pozwala na używanie technik rangi wyższej, niż posiadana. Efekt utrzymuje się trzy tury.Jeśli użytkownik nie przerwie wysiłku i używania dalszej ilości chakry efekt będzie się nasilał, aż ból stanie się nie do wytrzymania. Szacowany, maksymalny czas to około 4-6 tur. Negatywne skutki mogą, ale nie muszą przejść po kilku godzinach. Może zaistnieć potrzeba medycznej opieki. Niezależnie od powikłań, przez kilka kolejnych dni użytkownik musi dużo odpoczywać by nabrać sił.

+ Tongarashigan - Czerwona + Po za życiu trzeciej pigułki siła zwiększa się stokrotnie. Ten kto ją zje traci 50% masy ciała. Ninja kumuluje całą czakrę w ręce i może zadać technikę Choudan Bakugeki. Zażycie trzeciej pigułki wiążę się praktycznie z naszą śmiercią. Jednakże z biegiem czasu skutki uboczne po zażyciu pigułki stają się coraz mniejsze, a nawet można jej w ogóle nie użyć, aby przejść w tryb motyla.

+ Wyjaśnienie +  Efekty nie kumulują się, każda tabletka trwa określony czas. Po zakończeniu działania użytkownik powinien albo wziąć następną, albo przestać je zażywać. Jeśli pigułka daje dwa razy więcej siły, w momencie przyjęcia kolejnej pigułki wspomniana przewaga nie zostanie dodana do nowej, ale zostanie zastąpiona.

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU ​​D *


+ Baika no Jutsu Użytkownik może dowolnie zmieniać swój rozmiar podczas korzystania z tej techniki i może z niej korzystać przez długi czas. Powszechne stosowanie tych technik daje użytkownikowi bardzo okrągły wygląd, głównie zwiększając rozmiar sekcji brzusznej, co jest wykonywane w celu wykorzystania techniki Nikudan Sensha. Innym, bardziej popularnym użyciem jest zwiększenie rozmiarów swojego całego ciała zmieniając się w olbrzyma.
Manipulacja Chakrą: 2

+ Bubun Baika no Jutsu Technika częściowego powiększenia pozwala na atak z zaskoczenia dowolnej osoby, stojącej w zasięgu od kilku do kilkunastu metrów przy pomocy taijutsu. Dzięki niej mamy możliwość zwiększenia naszej kończyny do ogromnych rozmiarów. Mamy wiele różnych możliwości wykorzystania tego jutsu.
Manipulacja Chakrą: 2

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU ​​C *


+ Mizudan Suisha Gdy użytkownik pochłania dużą ilość wody [opcjonalnie powietrza], staje się kulką wielkości człowieka, po czym chowa kończyny w swoje ubranie i używa czakry do toczenia się, aby stać się potężną kulą. Dodana woda daje użytkownikowi dodatkowy ciężar, co powoduje więcej szkód przeciwnikowi i okolicy. Jest to doskonała technika w użyciu przeciwko użytkownikom Uwolnienia Wody, bo nie tylko pozbawia ich ataku, ale również obraca się przeciwko nim.
Manipulacja Chakrą: 2

+ Bubun Baika no Jutsu Ogólnie jutsu polega na powiększeniu wybranej przez nas części ciała, co znacznie zwiększa nasz zasięg chwytu, ataku oraz siłę. Można za jej pomocą doskonale zaskoczyć przeciwnika, który nie będzie oczekiwał, że możemy go dosięgnąć. Nadaje się do skutecznego unieruchomienia naszego oponenta albo nawet połamania mu kości, o ile oczywiście zdołamy go odpowiednio i pewnie chwycić.
Manipulacja Chakrą: 2

+ Nikudan Sensha Wykorzystując technikę Baika no Jutsu, by przekształcić się w kulę wielkości człowieka, użytkownik wkłada swoje kończyny i używa czakry, by z zawrotną prędkością skierować się w stronę przeciwników. Jednak wadą tej techniki jest to, że użytkownik ma trudności z włączeniem tej formy. Ta technika ma również dodatkowy efekt polegający na podłączaniu uszu użytkownika.
Manipulacja Chakrą: 3

+ Nikudan Hari Sensha Ulepszona wersja Nikudan Sensha i posiada dwie odmiany dwa. Pierwsza polega na oplątaniu się linkami z dużą ilością kunai. Następnie trzeba wykonać Baika no Jutsu, co da w rezultacie kulę z kolcami. Drugi sposób jest dostępny tylko dla ninja którzy posiadają dłuższe włosy. Włosy wykonawcy znacznie się wydłużają i twardnieją tworząc kolce. Akimichi zaczyna się kręcić, co również da w rezultacie kolczastą kulę.
Manipulacja Chakrą: 3

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU B *


+ Chō Baika no Jutsu Użytkownik może dowolnie zmieniać rozmiar swojego ciała przy użyciu tej techniki przez dłuższy okres. Powszechne stosowanie tej technik daje użytkownikowi bardzo okrągły wygląd głównie przez zwiększenie rozmiaru brzucha, która jest wykonywana w celu wykorzystania techniki Pocisku Ludzkiego Czołgu. Innym, bardziej popularnym użyciem jest zwiększenie rozmiarów swojego całego ciała, zmieniając się w olbrzyma.
Manipulacja Chakrą: 3

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU A *


+ Chō Mōdo Akimichi opracowali Trzy Kolorowe Pigułki do łatwiejszego użycia tej techniki, jednakże użycie ich niesie ze sobą wielkie ryzyko. Przeciwnie, nie ponosi skutków, gdy użytkownik wykonuje tą technikę bez pomocy pigułek. W najwyższym poziomie tej techniki, użytkownik konwertuje kalorię w czakrę i wyzwala czakrę w kształcie dwóch olbrzymich motylich skrzydeł. W tej formie, użytkownik może używać techniki klanowej najwyższego poziomu, jaką jest technika Chōdan Bakugeki kilkanaście razy bez odczucia zmęczenia lub innych działań niepożądanych. Użytkownik ciągle odczuwa utratę wagi, ale nie jest to tak poważne jak w przypadku użycia pigułki.
Manipulacja Chakrą: 4

+ Chōdan Bakugeki Jest to technika zagrażająca życiu, używana w połączeniu z czerwoną pigułką żywnościową Akimichi, która wypala wszystkie nadmiary tłuszczu u ninja i zamienia je na czakrę. Ponieważ członkowie klanu Akimichi mają skłonność do nadwagi, aby wspierać ich jutsu, ta pigułka może dać im stokrotnie większy poziom czakry od ich normalnego poziomu. Silnie skoncentrowana czakra, którą uzyskuje się, wycieka z kręgosłupa i staje się widoczna przez tarcie z łopatką, przez co czakra wygląda jak skrzydła motyla. Następnie użytkownik koncentruje wyjątkową czakrę w pięść, a następnie umieszcza wszelką masę ciała za ciosem. Ogromne ilości skoncentrowanej czakry jest wystarczającym powodem do zmiany struktury ciała użytkownika, powodując jego śmierć, chyba że otrzyma lekarstwo.
Manipulacja Chakrą: 4
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Akimichi Ichizoku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Ichizoku :: Akimichi [0/∞]-
Skocz do: