.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

  Bakuhatsu Ichizoku

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Genin
Genin


Liczba postów : 188
Płeć : Female

PisanieTemat: Bakuhatsu Ichizoku    Wto Wrz 25, 2018 3:51 pm


+ Bakuhatsu: - "Sztuka jest eksplozją!" Jak mówią pradawne źródła były to ostatnie słowa pierwszego posiadacza tej zdolności. Do dziś wielu potomków tych technik przyjmuje te słowa jako swoje motto.  Atrybutem tego klanu jest tworzenie wybuchających figurek, który powstał z połączenia dwóch odrębnych umiejętności. Każdy myślący o poważnej sztuce ninja musi opanować do perfekcji wraz z postępującym życiem. Pierwsza z nich to umiejętność skradziona, jednakże niezbędna do funkcjonowania wszystkich jutsu. Sprawia, że obiekty, które mają kontakt z uwalnianą chakrą wybuchają. Druga z kolei bazowa umiejętność jest odpowiedzialna za charakterystyczny wygląd ninja. Zyskuje on dodatkowe usta na wewnętrznych częściach dłoni oraz na klatce piersiowej. Oprócz dodatkowych otworów ninja potrafi przelać swoją chakrę do obiektów. Z równoczesnego wykorzystania tych umiejętności oraz wysoce podatnego na manipulacją chakrą materiału (np. syntetyczna glina) tylko wyobraźnia i pokłady chakry hamują użytkownika przed tworzeniem fantastycznych materiałów wybuchowych dalekiego zasięgu.

+ JUTSU +

Jutsu wybuchu -> Katsu -> raiton + doton -> odpowiedzialny za wybuch figurki/dzieła,
Jutsu przelewu chakry ->Tenso -> doton -> sprawia, że chakra utrzymuje się w materiale.***


***Jutsu natury raiton sprawia, że figurki stworzone przez posiadacza umiejętności tworzenia bomb nie eksplodują. Kontra polega na zakłóceniu przepływu chakry w ładunkach przez co niemożliwa jest jego detonacja.


* UMIEJĘTNOŚCI RANGI D *

+ C0: Technika samobójczą stosowana w ostateczności. Po dostaniu się  dużej ilości gliny do ust znajdujących się po lewej stronie klatki piersiowej, które mają bezpośredni kontakt z sercem, użytkownik staje się żywą bombą. Gramatura ciała zmienia się, a system chakry staje się widoczny dla gołego oka. Przybiera ona barwę czarną rozpoczynając swą przemianę od wspomnianego serca. Po objęciu całego systemu chakry ninja kończy swój żywot  w potężnym wybuchu o przerażającym maksymalnym zasięgu 5 kilometrów (średnica jest zależna od posiadanej w danym momencie zasobie chakry)

+ C1: Najbardziej podstawowa i uniwersalna forma wybuchowego materiału, która jest formowana w ustach na dłoni. Są to małe ożywione marionetki, które często przypominają zwierzęta (najbardziej uniwersalna wersja). W zależności od odmiany, jaka jest stworzona, będą one zachowywać zdolności stworzeń, na których są one wzorowane tj. przypominając ptaków mogą latać. Ta funkcja w połączeniu z ich małą samodzielnością wybuchową, sprawia, że ​​doskonale nadają się do tajnych operacji.

Formy:
- owady/pająki
- gady (węże jaszczurki itp)
- inne twory nie przekraczające 15 cm

Manipulacja Chakrą: 4

* UMIEJĘTNOŚCI RANGI C *

+ C1v1: Jutsu identyczne jak jego poprzednie odzwierciedlenie, różniące się jedynie skalą naszych tworów. Tu inwencja jest pod stronie ninja, a wielkość jego tworów jest nieograniczona. Nie ograniczona co nie oznacza, że niemożliwa.
Manipulacja Chakrą: 5

+ C1v2: Technika zdalnie sterowana, co może być ostrzem obosiecznym. Ninja tworzy eksplodujące materiały, które są podłączone do rąk cienkim przewodem. Baza wyrasta z podłoża, formując istoty podobne do ludzi. Chakra użytkownia oddziałuje poprzez kable na istotach, by manipulować nimi do dowolnych czynności. Gęstość budulca jest wystarczająco wielka, aby odeprzeć i wessać ataki bronią białą czy miotną. Gdy materiał zostają pocięty na części automatycznie tworzone jest więcej kreatur. Niestety podczas tej techniki automatyczny wybuch dalekiego zasięgu jest niemożliwy. Dopiero pokrycie oponenta swym materiałem sprawia, że jest możliwe uzyskanie pożądanego skutku. Dodatkowo podczas trwania jutsu tworzenie innych form bomb jest nie możliwe ze względu na zablokowane usta.
Manipulacja Chakrą: 5

* UMIEJĘTNOŚCI RANGI B *

+ C2:  Jedna ze specjalności klanowa, która wymaga użycia obu ust. Wykorzystując je tworzymy twory wielkości domów np: smok. Wytwory te zdolne są tworzyć mniejsze figurki wykorzystując własne ciało jako materiał twórczy.
Manipulacja Chakrą: 5

* UMIEJĘTNOŚCI RANGI A *

+ C3:: Najpotężniejsza bomba dalekiego zasięgu która po aktywacji zwiększa swój rozmiar kilkudziesięciokrotnie. kształtem przypomina figurą ludzką, którą użytkownik upuszcza na cel z góry. Jej siła rażenia była wystarczająco duża, aby pozornie zniszczyć znaczną część ukrytej wioski. (średnica kilometra)
Manipulacja Chakrą: 5

* UMIEJĘTNOŚCI RANGI S *

+C4: Ninja tworzy olbrzymią lalkę na własne podobieństwo, która drastycznie zwiększa swą średnice. Gdy pęka, zostaje uwolniona chmura mikroskopijnych bomb, które są niemożliwe, do dostrzeżenia przez normalnego człowieka (dostrzegalne dla ocznych KG i sensorów). Bomby dostają się do krwiobiegu każdego, kto je wdycha. Po tym, liczne mikro-bomby wybuchają na polecenie ninja, powodując że ciało ofiary rozpada się na poziomie komórkowym, dosłownie zamieniając go w pył.
Manipulacja Chakrą: 6
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Bakuhatsu Ichizoku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Ichizoku :: Bakuhatsu [0/2]-
Skocz do: