.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Uchiha Ichizoku

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Genin
Genin


Liczba postów : 188
Płeć : Female

PisanieTemat: Uchiha Ichizoku   Wto Wrz 25, 2018 12:05 pm+ Charakterystyka: Członkowie klanu Uchiha charakteryzują się jasną cerą, która kontrastuje z ich czarnymi, gęstymi włosami i ciemnymi jak noc, tajemniczymi oczami. Ogółem wyglądają na nieco starszych, niż są w rzeczywistości. Członkowie klanu budzą przeważnie zainteresowanie płci przeciwnej, ze względu na wysoki poziom  atrakcyjności. Większość członków Uchiha, to uzdolnieni ninja, którzy już w wieku przedszkolnym wyróżniają się inteligencją, kontrolą chakry czy władaniem bronią białą.  Dla każdego członka klanu najwyższą wartością jest jego własna rodzina, klan i wioska.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sob Lis 03, 2018 8:46 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
Admin
Genin
Genin


Liczba postów : 188
Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Uchiha Ichizoku   Wto Wrz 25, 2018 1:44 pm


+ Sharingan:  Sharingan jest przerażający i znany na całym świecie, dzięki czemu sławni są jego właściciele, Uchiha. Stosując tę ​​Dojutsu ci, którzy ją posiedli mogą kopiować ruchy przeciwnika, a nawet hipnotyzować osoby lub zwierzęta, zmuszając ich, aby wyjawiły skrywaną tajemnice  lub po prostu przejąc kontrolę nad jego ciałem. Ich ewolucja jest ograniczona, ponieważ zależą one od bardzo ważnego czynnika: uczuć. Im bardziej zaawansowany jest Sharingan, tym silniejsze są jego emocje. Kiedy Uchiha traci wszystko, co chce osiągnąć na innym poziomie, rozwija Mangekyou Sharingana.

+  FAZY SHARINGANA

Sharingan, jedna łezka


Podstawowa, najmniej rozwinięta forma Sharingan. Jest ona budzona zazwyczaj w trakcie silnych odczuć emocjonalnych. Zazwyczaj użycie tego pierwszego stadium jest niekontrolowane i uruchamia się ono bez woli użytkownika. Oko przybiera szkarłatną barwę, pojawia się na nim jedna łezka. Z racji, że jest to najsłabsza wersja, pozwala ona jedynie widzieć przepływ chakry, rozpoznając replikacje i osoby pod wpływem GenJutsu. Wzmacnia także percepcję użytkownika, pozwalając mu zauważać drobne szczegóły zarówno normalnie, jak i podczas starcia. Ważne jest to, że jednołezkowa wersja Sharingana nie jest jeszcze w stanie kopiować technik. Techniki nie można wykupić na początku gry, jedynie po fabularnym odblokowaniu, za zgodą MG.
+ Aktywacja:

Sharingan, dwie łezki


Wraz z rozwojem właściciela, ewoluuje również jego sharingan. Zdobywa ono drugą łezkę, zaś jego zdolności ulegają rozszerzeniu. Przede wszystkim ulepsza się zdolność percepcji, czyli widzenia nadchodzących celów. Oprócz tego pozostaje umiejętność do widzenia przepływu energii, co dalej pozwala na rozpoznawanie u kogoś GenJutsu. Trzecim, najważniejszym elementem jest sławna umiejętność do rozpoznawania i kopiowania  technik TaiJutsu, NinJutsu i GenJutsu. Postać może użyć ich chwilę po ujrzeniu, a później nauczyć, znając ich podstawy.
+ Aktywacja:

Sharingan, trzy łezki


Pełna forma Sharingan. Ta jest w pełni rozwiniętym DouJutsu, o maksymalnej percepcji, możliwości widzenia chakry, rozpoznawania i kopiowania technik, a także wspierające w znacznym stopniu techniki iluzoryczne. Iluzje przyjmowane przez użytkownika Sharingan są dużo słabsze i łatwiej jest mu je wyprzeć z organizmu. Dodatkowo, jeżeli takowa zostanie wyparta, często zdarza się, że Uchiha zwyczajnie skontruje technikę, odwracając na przeciwnika.
+ Aktywacja:+ MANGEKYOU SHARINGAN


Mangekyou Sharingan jest maksymalną i definitywną fazą Sharingana [wymaga zabicia lub zobaczenia, jak bardzo bliska istota umiera, co zostanie sprawdzone przez administrację]. Faza ta zapewnia niewiarygodne uprawnienia jej posiadacza, a także ulepsza już posiadane przez niego normalne Sharingany . Każdy przebudzony Mangekyou jest inny, nie ma dwóch jednakowych i każdy ma szereg uprzednio określonych umiejętności. Użytkownik, który przebudził moc swych oczu, liczyć się musi z ogromnym kosztem w zamian za ich używanie.

Aby obudzić Mangekyo Sharingana, użytkownik musi spełnić następujące warunki:

* Użytkownik musi spędzić co najmniej 5 tygodnie w towarzystwie innego gracza, którego szanuje, lubi. Nie może być to przyjaźń na ''pokaz''. Administracja bardzo dobrze będzie przyglądać się takiej postaci. W przypadku przedwczesnej śmierci towarzysza, nie będzie brane to pod uwagę.

* Należy zbierać dowody wspólnej podróży w postaci notatek, bądź screena, gdzie obie postacie mają wspólną historię, przeżycia, wspomnienia,  uczucia.

* Więź między obydwoma postaciami musi również znaleźć odzwierciedlenie poza główną fabułą, to znaczy w wolnej chwili i wydarzeniach.

* Osobowość bohatera musi umożliwić postaci stworzenie więzi z kimś i wyjaśnić, w jaki sposób odnosi się ona do tej konkretnej osoby.

*  W przypadku, gdy obie postacie mają niezwykle bliską, rodzinną lub prawie rodziną a relację, wymagania dotyczące czasu — tygodni, są całkowicie wyeliminowane. Muszę być jednak odzwierciedlane w osobowości bohatera. [ Dzieję się to wtedy, gdy dwójka graczy mieszka razem lub od wczesnego wieku bardzo dobrze się znają. To po pewnym czasie tworzy bardzo bliski związek z osobą, która nie jest twoim krewnym, a czujesz jakby była twoim bratem/siostrą. Tworzy to bardzo silną więź, która wykracza poza przyjaźń.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
Admin
Genin
Genin


Liczba postów : 188
Płeć : Female

PisanieTemat: Re: Uchiha Ichizoku   Wto Wrz 25, 2018 2:50 pm


+ WARIACJA

+ Mangekyō Sharingan - Gensō


Jego umiejętnością specjalną jest Genjutsu. Rzucona iluzja przez posiadacza Mangekyō Sharingan jest o 60% silniejsza, niż w przypadku innych Sharinganów. Ma dostęp do trzech specjalnych technik. Aby wydostać się z iluzji użytkownika, wymagane jest użycie ogromnych pokładów chakry, które mogą zmęczyć przeciwnika po sam jej użyciu. Jego główną techniką jest Tsukuyomi w lewym oku, Amaterasu w prawym oku.

+ Amaterasu:
Użytkownik skupia swój wzrok na przeciwniku lub obiekcie i uwalnia czarny płomienie, które zdolne są niemal spalić wszystko, co stoi na ich drodze, zduszą nawet regularne techniki ognia z łatwością. Legenda głosi, że płomień nie gaśnie przez 7 dni i 7 nocy. Użytkownik nie jest wstanie kontrolować czarnych płomieni na żaden sposób, nie może jej również dezaktywować.

+ Tsukuyomi:  Poprzez kontakt wzrokowy z ofiarą, użytkownik wprowadza go w potężne Genjutsu, gdzie przestrzeń i czas są kontrolowane przez użytkownika, dzięki czemu można użyć tej techniki do torturowania celu przez kilka dni, kiedy w rzeczywistości minęła tylko jedna sekunda [Kiedy Genjutsu zaczyna działać, nie ma innego sposobu, aby go uratować]. Szkody poniesione w iluzji, również przenoszą się do rzeczywistości,  które mogą zabić go od środka lub pozostawić trwałe uszkodzenie. Ta iluzja może zostać zerwana przez Sharingana z trzema łezkami [wymagane: xxx ]


+ Mangekyō Sharingan - Honō


Sharingan posiada te same zdolności, co Mangekyō Sharingan - Gensō, ale w odwrócony sposób. Prawe oko Mangekyō  może używać Tsukuyomi, by złamać wolę i sparaliżować cel. Ta wersja nie może wpłynąć na percepcję czasu ofiary, a więc jest znacznie gorsza od wersji Mangekyō Sharingan - Gensō. Lewe Mangekyō może użyć i kontrolować Amaterasu, przez co użytkownik może zgasić płomienie, w każdym dowolnym momencie. Transformacja kryształem pozwala używać również technik Enton.

+ Amaterasu: + Enton:  Użytkownik skupia wzrok na swoim przeciwniku [zasięg to 6 metrów] i wywołuje czarne płomienie gdziekolwiek. Czarnych płomieni nie da się zgasić żadnym sposobem. Mało tego, użytkownik ma pełną kontrolę nad ogniem, przez co może połączyć Enton z innymi techikami lub nałożyć na swoją zbroję.

+ Enton Kagutsuchi: Użytkownik nabywa umiejętność  kształtowania czarnych płomieni Amaterasu wedle woli [Każda forma jest utrzymywana przy pomocy Czakry]. Nabiera również zdolność do manipulowania czarnymi płomieniami, będąc w stanie ugasić lub uformować je zgodnie z własnymi upodobaniami. Ma te same ograniczenia i taki sam efekt jak Amaterasu. Potrafi formować broń czarnego płomienia za pomocą tej techniki, jak również wpływać na inne Jutsu z czarnymi płomieniami, aby uczynić je bardziej potężnymi.

+ Mangekyō Sharingan - Jikan


Jedyną umiejętnością  Mangekyō Sharingan - Jikan jest Kamui (techniki czasoprzestrzenne). Lewe oko pozwala wysłać cel do innego wymiaru. Atak wymaga niesamowitego wysiłku, aby precyzyjnie wycelować. Prawe oko jest stanie używać Kamui na sobie i każdemu celu, którego dotknie przed teleportacją. Ta wersja pozwala również pozostać na krótką chwilę nienamacalnym, pozwalając przenosić części swojego ciała na krótki okres czasu, by uniknąć obrażeń.

+ Kamui (prawe oko): Użytkownik może wysłać ciało użytkownika do innego wymiaru niewidoczny dla widzów, symulując fałszywą ''nietykalność'' (ten stan można zachować na 5 minut, ale nie można używać technik). Może także transportować inne osoby poprzez kontakt, otwierając wir w oku, który zabierze ich albo do dowolnego miejsca, które zna użytkownik, albo do innego wymiaru, w którym nie można ich śledzić (Ta druga forma nie służy uniknięciu jakiegokolwiek rozpoczętego ataku wcześniej, ponieważ po prostu atak zostanie zaabsorbowany i wpłynie na użytkownika; ataki rozpoczęte podczas dwóch przestrzeni po otwarciu portalu również będą miały wpływ, ponieważ wchłanianie jest powolne).

+ Kamui (lewe oko): Użycie lewego oka polega na linii wzroku i nie wymaga kontaktu fizycznego do przeniesienia w inny wymiar. Skupiając się tworzy przestrzenną barierę, która zakłóca przestrzeń i cel zostaje wciągnięty do innego wymiaru.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Uchiha Ichizoku   

Powrót do góry Go down
 
Uchiha Ichizoku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Ichizoku :: Uchiha [0/3]-
Skocz do: