.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Technika kategorii A

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Genin
Genin


Liczba postów : 189
Płeć : Female

PisanieTemat: Technika kategorii A   Sob Wrz 08, 2018 4:28 pm

Fūton: Rasengan

To technika, która wymaga macierzystej techniki, jaką jest Rasengan. Po dodaniu żywiołu wiatru do rasengana, staje się on znacznie większy. Poza samym wyglądem, zmieniają się również właściwości techniki. Jutsu staje się znacznie silniejsze, a trafienie w oponenta kończy się śmiertelnymi obrażeniami. W tych dwóch przypadkach, musi dojść do kontaktu fizycznego z wrogiem.  
Manipulacja chakrą: Poziom 4

Fūton: Shinkūjin

Technika, która nie tylko wzmacnia naszą broń białą, ale również zwiększa zasięg dowolnej broni białej, bądź dystansowej. Poza samą zmianą długości zmienia się również ostrze broni, co powoduje, że każde trafienie w cel może skończyć się śmiercią. Wystarczy tylko skupić chakrę w płucach, a następnie powolnym wypuszczeniu powietrza w kierunku trzymanej przez nas broni.
Manipulacja chakrą: Poziom 3

Fūton: Shinkū Taigyoku

Obszerna zdolność, umożliwiająca pokonanie nawet najtwardszej osłony. Użytkownik zbiera bowiem powietrze w płucach, by dokładnie wymieszać je ze swoją wewnętrzną energią. Powstały twój zostaje wydmuchnięty pod ogromnym ciśnieniem, w postaci olbrzymiego ostrza. Dodatkowo, sterując głową, ostrza wysyłane są pod różnym kątem, z różnych stron. Co także znacznie zwiększa możliwości techniki.
Manipulacja chakrą: Poziom 4

Fūton: Shinkūha

Nabierając powietrza do płuc i mieszając je z chakrą, można wypuścić z ust falę tnącego wiatru. Dzieje się tak podczas wydmuchiwania i obracania, aby rozciągnąć ów powietrze, które w kształcie krzyżujących się fali zmierza w danym kierunku. Technika jest niesamowicie szybka, a może zadać wiele ran ciętych za pomocą ostrzy wiatru. Nie można ominąć faktu, że owe rany są dosyć głębokie i powodują rozległe uszkodzenia, jak na sztukę tej rangi przystało. Działa na średni dystans do siedmiu metrów, po czym tnące warstwy wiatru stają się coraz słabsze. Jest jednak wystarczająco rozległa by uszkodzić nawet do kilku celów niedaleko siebie.
Manipulacja chakrą: Poziom 3

Fūton: Hanachiri Mai

Po złożeniu jedynego potrzebnego do wykonania znaku, wokół użytkownika zaczyna wirować widoczne powietrze. Dzieje się tak jednak przez okres sekundy, gdyż technika sama w sobie może być zaskakująca ze względu na szybkość wykonania. Ów prąd powietrza zamienia się szybko w coś na wzór trąby powietrznej, która można cisnąć w stronę wroga. Jednakże w tym przypadku nie działa to jak zwykłe tornado, a jedynie tak wygląda. Atakuje zwyczajnie górna część tejże techniki, a reszta jest jakoby wspomagaczem, który pcha to do przodu w jakimś kierunku. W ten sposób można na chwilę przygwoździć przeciwnika do jakiegoś obiektu lub odrzucić go w którąś ze stron. Sama w sobie nie wyrządza wielkich szkód, a jedynie może zająć się na chwilę wrogiem. Techniką nie można w żaden sposób sterować, więc wysłany w ten sposób cyklon w którąś ze stron, nie zmieni już trajektorii lotu.
Manipulacja chakrą: Poziom 3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Technika kategorii A
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Żywioły :: Fuuton-
Skocz do: