.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Technika kategorii A

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Chūnin
Chūnin
avatar

Liczba postów : 235
Join date : 07/11/2017

PisanieTemat: Technika kategorii A   Sob Wrz 08, 2018 4:28 pm

Fūton: Rasengan
To technika, która wymaga macierzystej techniki, jaką jest Rasengan. Po dodaniu żywiołu wiatru do rasengana, staje się on znacznie większy. Poza samym wyglądem, zmieniają się również właściwości techniki. Jutsu staje się znacznie silniejsze, a trafienie w oponenta kończy się śmiertelnymi obrażeniami. W tych dwóch przypadkach, musi dojść do kontaktu fizycznego z wrogiem.  
Chakra:

Fūton: Shinkūjin
Technika, która nie tylko wzmacnia naszą broń białą, ale również zwiększa zasięg dowolnej broni białej, bądź dystansowej. Poza samą zmianą długości zmienia się również ostrze broni, co powoduje, że każde trafienie w cel może skończyć się śmiercią. Wystarczy tylko skupić chakrę w płucach, a następnie powolnym wypuszczeniu powietrza w kierunku trzymanej przez nas broni..
Chakra:

Fūton: Shinkū Taigyoku
Obszerna zdolność, umożliwiająca pokonanie nawet najtwardszej osłony. Użytkownik zbiera bowiem powietrze w płucach, by dokładnie wymieszać je ze swoją wewnętrzną energią. Powstały twój zostaje wydmuchnięty pod ogromnym ciśnieniem, w postaci olbrzymiego ostrza. Dodatkowo, sterując głową, ostrza wysyłane są pod różnym kątem, z różnych stron. Co także znacznie zwiększa możliwości techniki.
Chakra:

Fūton: Fūjin No Jutsu
Nie wymagająca długiego przygotowania umiejętność, tworząca silny strumień powietrza. Po uformowaniu odpowiednich pieczęci, a także złożeniu dłoni razem, w odległości około 2-3 centymetrów od siebie, następuje zmieszanie zwykłego powietrza z chakrą użytkownika. Następnie, wypuszczane jest ono przez powstałą w dłoniach szparę. Tak szybka fala zadaje ogromne obrażenia, a także idealnie spisuje się jako zasłona dymna. Odpowiednio wycelowana w podłoże, potrafi zabrać ze sobą przeróżne drobinki, w postaci pyłu lub piasku, co dodatkowo zwiększa atrybuty techniki.
Chakra:

Fūton: Shinkūha
Nabierając powietrza do płuc i mieszając je z chakrą, można wypuścić z ust falę tnącego wiatru. Dzieje się tak podczas wydmuchiwania i obracania, aby rozciągnąć ów powietrze, które w kształcie krzyżujących się fali zmierza w danym kierunku. Technika jest niesamowicie szybka, a może zadać wiele ran ciętych za pomocą ostrzy wiatru. Nie można ominąć faktu, że owe rany są dosyć głębokie i powodują rozległe uszkodzenia, jak na sztukę tej rangi przystało. Działa na średni dystans do siedmiu metrów, po czym tnące warstwy wiatru stają się coraz słabsze. Jest jednak wystarczająco rozległa by uszkodzić nawet do kilku celów niedaleko siebie.
Chakra:

Fūton: Shinkū Renpa
Tym razem, jak w wielu przypadkach jutsu tego żywiołu, również powietrze zostaje wypuszczane przez usta do utworzenia kilku ostrzy wiatru. Ów ostrza wypuszczane są za jednym razem, lecz składają się w ten sposób, aby ułożone były pod różnym kątem. Warto dodać, że są one dosyć duże. Sama technika posiada bardzo duży potencjał, a niewiele rzeczy będzie w stanie powstrzymać tak silne fale wiatru, które są w dodatku bardzo szybkie. Siła tnąca jest niesamowicie wielka, więc lepiej unikać tego jutsu z daleka. Pobiera spore ilości chakry.
Chakra:

Fūton: Hanachiri Mai
Po złożeniu jedynego potrzebnego do wykonania znaku, wokół użytkownika zaczyna wirować widoczne powietrze. Dzieje się tak jednak przez okres sekundy, gdyż technika sama w sobie może być zaskakująca ze względu na szybkość wykonania. Ów prąd powietrza zamienia się szybko w coś na wzór trąby powietrznej, która można cisnąć w stronę wroga. Jednakże w tym przypadku nie działa to jak zwykłe tornado, a jedynie tak wygląda. Atakuje zwyczajnie górna część tejże techniki, a reszta jest jakoby wspomagaczem, który pcha to do przodu w jakimś kierunku. W ten sposób można na chwilę przygwoździć przeciwnika do jakiegoś obiektu lub odrzucić go w którąś ze stron. Sama w sobie nie wyrządza wielkich szkód, a jedynie może zająć się na chwilę wrogiem. Techniką nie można w żaden sposób sterować, więc wysłany w ten sposób cyklon w którąś ze stron, nie zmieni już trajektorii lotu.
Chakra:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Technika kategorii A
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Żywioły :: Fuuton-
Skocz do: