.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Techniki klanu Inuzuka

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Chūnin
Chūnin
avatar

Liczba postów : 273
Join date : 07/11/2017

PisanieTemat: Techniki klanu Inuzuka   Pią Sie 03, 2018 4:14 pm

Dainamikku Mākingu [D]
Jest to jutsu, którego używa zwierzęcy przyjaciel członka klanu Inuzuka. Zwierzak wyskakując w powietrze zaczyna się pomału obracać wydalając przy okazji swój mocz w kierunku wybranego celu. Oblanie substancją przeciwnika powoduje, iż zarówno zwierzak jak i członek klanu Inuzuka są w stanie po zapachu namierzyć rywala. Jutsu bardzo przydatne przy śledzeniu kogoś bądź w momentach, gdy przeciwnik się ukrywa.
Chakra:

Shikyaku no Jutsu [D]
Podstawowa technika członków klanu Inuzuka. Aktywowanie jutsu dodaje zwierzęcy instynkt, zwiększa szybkość i odruchy użytkownika. Charakterystyczną cechą staje się poruszanie na czworakach, tak jak dzikie zwierzę. Technika zwiększa umiejętności tropicielskie użytkownika, wyostrza wszystkie zmysły oraz sprawia, iż paznokcie przybierają formę szponów.
Chakra:
Chakra za utrzymanie:

Tsūga  [C]
Użytkownik po wcześniejszym wykonaniu techniki Shikyaku no Jutsu zaczyna obracać się z dziką prędkością przybierając formę małej trąby powietrznej. Zwiększa tym samym swoją szybkość oraz twardość, co pozwala mu w chwili uderzenia w przeszkodę przebić się przez nią. Użytkownik może zadać spore obrażenia, ponieważ jest w stanie łatwo przedrzeć się przez gałęzie drzew i wzmocnione ściany jutsu stylu ziemi jak i zwykłych budynków.
Chakra:
Chakra za utrzymanie:

Jūjin Bunshin  [C]
Podstawowa technika, której używa zwierzęcy przyjaciel członka klanu Inuzuka. Jutsu pozwala na przybranie ludzkiej formy zwierzęciu, co czyni go niemal identycznym klonem swojego pana. Technika jest bardziej efektywna, gdy członek Inuzuka wcześniej aktywuje Shikyaku no Jutsu. Jedyną wadą techniki, która pozwala odróżnić oryginał od klona jest fakt, iż przemieniony zwierzak nie może posługiwać się ludzką mową. Dodatkowo w momencie, gdy zwierzak zostaje mocniej uderzony wraca do swojej prawdziwej postaci.
Chakra:
Chakra za utrzymanie:

Gatsūga [C]
Bardziej zaawansowana wersja techniki Tsūga, ponieważ użytkownik klanu Inuzuka wykonuje ją wraz ze zwierzęcym przyjacielem. Po wcześniejszym wykonaniu techniki Shikyaku no Jutsu oraz przemienieniu się przez zwierzaka w postać swojego właściciela oboje zaczynają obracać się z dziką prędkością przybierając formę małych trąb powietrznych. Zwiększają tym samym swoją szybkość oraz twardość, co pozwala w chwili uderzenia w przeszkodę przebić się przez nią. Jutsu może zadać spore obrażenia, ponieważ jest w stanie łatwo przedrzeć się przez gałęzie drzew i wzmocnione ściany jutsu stylu ziemi jak i zwykłych budynków.
Chakra:
Chakra za utrzymanie:

Gatenga
Technika którą może wykonać członek klanu Inuzuka samodzielnie jak i wraz ze swoim zwierzęcym przyjacielem. Jutsu pozwala kręcić się z bardzo dużą prędkością co powoduje, iż przyjmuje się formę okrągłego ostrza piły. W takiej formie użytkownik jest w stanie zadać wiele ran ciętych swojemu przeciwnikowi.
Chakra:
Chakra za utrzymanie:

Jinjū Konbi Henge: Sōtōrō  
Technika, która pozwala członkowi klanu Inuzuka wraz ze swoim zwierzęciem stać się jednym. Aby móc wykonać jutsu użytkownik wykonuje jedną pieczęć, natomiast zwierzak musi znaleźć się na głowie swojego pana. Następnie obaj zamieniają się w dużą wersję zwierzęcia z dwoma głowami. Stworzona postać jest bardzo dużych rozmiarów i może osiągnąć nawet do 5/10 metrów wysokości(wybierz odpowiednią według ciebie). Jej siła również wzrasta znacząco.
Chakra za przemianę:
Chakra za utrzymanie:

Garōga [A]
Jutsu, które można wykonać po wcześniejszej przemianie dzięki Jinjū Konbi Henge: Sōtōrō. Człowiek i zwierzak zaczynają obracać się z bardzo dużą prędkością przyjmując formę wiru. Atak wykonywany jest z dużą prędkością. Sam użytkownik techniki w tej formie staje się bardzo wytrzymały (jest w stanie nawet przebić się przez jedną ścianę Rashōmon). Jutsu posiada jednak swoją wadę, ponieważ podczas wielu obrotów użytkownik traci orientację przez co często nie trafia cel. Dlatego, aby technika była w pełni efektywna najlepiej wcześniej oznaczyć swojego przeciwnika wykonując technikę Dainamikku Mākingu.
Chakra:
Chakra za utrzymanie:

Jinjū Kongō Henge — Santōrō  [A]
Ulepszona wersja techniki Jinjū Konbi Henge: Sōtōrō. Użytkownik tworzy jednego klona by następnie wraz z nim i swoim zwierzęciem przybrać jedną formę wielkiego zwierzęcia. Stworzona postać jest bardzo dużych rozmiarów i może osiągnąć nawet do 5/10 metrów wysokości(wybierz odpowiednią według ciebie). Jej siła również wzrasta znacząco. W tej formie wszystkie techniki klanu Inuzuka stają się dużo bardziej niszczycielskie.
Chakra za przemianę:
Chakra za utrzymanie:

Ooiga Gatenga  [A]
Jutsu, do którego użycia wymagane jest wcześniejsze aktywowanie techniki  Jinjū Kongō Henge — Santōrō. Użytkownik zwija się w kulę dzięki czemu ma możliwość toczyć się na przeciwnika z bardzo dużą prędkością i siłą. Rotacja w takiej formie jest niezwykle niszczycielska.
Chakra:
Chakra za utrzymanie:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Techniki klanu Inuzuka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kodeks klanu Audi Alteram Partem
» Prawda o ku klux klanie
» Nameczańskie techniki leczące
» Techniki do poprawy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Clan :: Inuzuka-
Skocz do: