.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Lista Potworów

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Chūnin
Chūnin
avatar

Liczba postów : 235
Join date : 07/11/2017

PisanieTemat: Lista Potworów   Sro Lip 11, 2018 9:20 pm

Potwory, Monstra, Bestie, wszystko czego zwykły człek nie chce oglądać na swe oczy. Niebezpieczne bestie zamieszkujące lasy, góry, pustynie a nawet bagna, większość to osobniki, które napadają na ludzi. Za każdego potwora wyznaczona jest nagroda zależna od rangi przeznaczonej jej przez radę.

Vulcany to potężne, przypominające małpo-ludzkie stwory o ogromnym korpusie za to małych nóżkach. Vulcany górskie poruszają się stadnie, natomiast ich kuzyn leźny woli poruszać się samotnie. Są mięsożercami rzucającymi się na pierwsze napotkane zwierzęta. Posiadają również magię przejęcia, co może zaskoczyć każdych nieprwanych magów.
Ranga: D

Harpie łączą w sobie cechy Ptasie i Humanoidelne, mając ciało szpetnej kobiety z Ptasimi skrzydłami i z szponami oraz dziobem. Są stworzeniami stadnymi, zakładającymi swe kolonie na Skalistych klifach i innych podobnie trudnych dostępnych miejscach. Co wszystkożercami potrafiącym dostosować swoją dietę do lokalnej flory i fauny.
Ranga: D

Bashirisuku z wyglądu przypomina ogromnego indyka, jest to stworzenie wykazującym cechy zarówno gada, jak i ptaka. Wystrzegać należy się go Dzioba i długiego ogona, którym wyprowadza iście mordercze ciosy. Nawet młode osobniki mogą być śmiertelnie niebezpieczne, atakując zwykle od tyłu, z zaskoczenia, całując w Kark lub lewą nerkę, w okolicy aorty. Występują głównie w jaskiniach.
Ranga: D

Minotaurosu to przypominający człowiekokształtnego Byka. Odmian jest wiele, między innymi żelazne, kamienne czy czarne. Każde posiadają ogromną siłę, lecz są bardzo mało kreatywne. Każdą z odmian można znaleźć w innych lokacjach, kamienne ukochały zniszczone stare ruiny, czarne natomiast zimne połacie lodu a żelazne miejsca niedaleko ludzi.
Ranga: D+

Trupojady. Jej nazwa może być nieco myląca, Sugeruje ona bowiem, że stwory te żywią się wyłącznie zwłokami. Istocie większość trupojadow Aktywnie poluje, a ich łupem, oprócz zwierzynę, ale głównie ludzie. Istoty te nie wzgardzone bowiem świeżym mięsem, choć w normalnych okolicznościach preferują Padlinę. Ciepły letni dzień dobrze zaopatrzona spiżarnia wyczuwalna jest z odległości kilkuset metrów. Walcząc ze wszystkimi rodzajami tych monstrów należy zachować szczególną ostrożność. Nawet najdrobniejsze zadane przez nie rany wiążą się z zakażeniem Tężcem i jadem trupim. Z kolei te żywiące się ofiarami zarazy mogą stać się jej nosicielami, choć same posiadają Immunitet chroniące przed zwykłymi chorobami. Całkowity brak owłosienia oraz Cienka, mocno ukrwiona skóra oraz Atrofia wszelkich narządów płciowych są charakterystyczne dla wielu gatunków tego gówna. Potwory te występują na całym świecie i potrafią dostosować się do większości klimatów, chodź preferują wilgoć.
Ranga: C

Kumo zamieszkują głównie obszary pustynne żyje głównie w koloniach których mieszkańcy podzieleni są na kasty społeczne co funkcje wewnątrz społeczności. Robotnicy zajmuje się między innymi budową kokonów a także opiekują się jajami i larwami. Mniej liczną, choć bardziej wyspecjalizowaną grupę stanowią wojownicy, których zadaniem jest obrona gniazd oraz zdobywanie pożywienia. Tworzenia Te są bardzo terytorialne, atakują każdą istotę, jaka narusza okolicach siedziby
Ranga: C

Insektoidy grupa ta obejmuje szeroką gamę olbrzymich, z reguły mięsożernych i niebezpiecznych Owadów. Kumogani
prowadzi samotniczy Tryb życia, za swe siedziby obierając wilgotne lasy i Moczary. Zimą hibernuje zagrzebany w Mule. Jak u większości insektoidy jego kończyny i Korpus Okryte są hity nowym pancerzem, jednak workowaty, pozbawiony skorupy odwłok ukrywa w wydrążonych fragmentach pni drzew lub olbrzymich muszlach. Ofiary głównie atakuje Zasadzki, przyciągając je do siebie długą wicią wypuszczono z otworu gębowego.
Ranga: C+

Golem istoty te stworzone zostały przez pradawne istoty stworzone z magii synergii. Tworzone są z różnych materiałów najczęściej z kamienia, choć czasem także z gliny lub drewna. Istoty to sam bezwolne, nie potrafią myśleć i mogą jedynie wykonywać proste polecenia wydane i przez ich pana.Gole my postawionego strażnicy będą wykonywać swoje obowiązki nawet po śmierci swojego Stwórcy. Walce brak kreatywności nadrobię niesamowitą odpornością na ciosy i siłą fizyczną.
Ranga: B

Upiory należą do najczęściej spotykanych niematerialnych emanacji. Sam właściwymi duchami osób zmarłych w wyniku gwałtownej lub okrutnej śmierci, przeważnie będących wynikiem jakiejś niesprawiedliwości . I groteskowy wygląd jest odbiciem szaleństwa zniekształcające go zarówno ich jaźni, jak i zewnętrzną formy. Słabością Upiorów są Święcone relikwie oraz specjalne przygotowane runy, każda z run musi być wyk wykonana z niesamowitą Perfekcja. Upiory najłatwiej odegnać srebrem Lub uwalniając ich z szaleństwa poprzez poznanie i historii, daltego Inkwizytorzy spisują się tutaj o niebo lepiej od każdego łowcy. Upiory występują w miejsach kataklizmów.
Ranga: B

Jaszczuroludzie są to pokryte łuskami płazy chodzące na dwóch łapach. Posiadają również masywne ogony i potrafią posługiwać się ludzką mową, tak samo jak i bronią! Dodatkowo każde zadane im obrażenie fizyczne możemy odczuć na własnej skórze przez ich ostro zakończone łuski. Położenie ich możemy określić jako suchy i gorący klimat. Często poruszają się w stadach a samotne osobniki to rzadkość.
Ranga: B

Hybrydy to popularne, lecz nie fachowe określenie szerokiej grupy Potworów wykazujących cechy dwóch lub więcej istot. Z wyglądu Kubi jest połączeniem olbrzymiego drapieżnego Kota i ptaka. Żyje przeważnie w dzikich górskich okolicach, chce gniazda więc no trudno dostępnych szczytach. Poluje głównie na duże ssaki kopytne, lecz jest stworzeniem terytorialnym zaciekle broniącego obszaru który zamieszkuje. Rzadziej spotykaną Odmianą jest AnoKubi o wiele bardziej agresywny i plujący Kwasową cieczą.
Ranga: A

Drakonidy. Poza smokami istnieje masa mnie pomniejszych stworzeń Jak kwitł gonna czy Wiwerny. Gatunki te Nie wprawne oko łatwo może pomylić ze smokiem, gdyż tak samo jak one pokryte są łuską lub pancerzem. Posiadają także błoniasty skrzydła oraz gadzie pyski, łapkę i ogony. Ot i kuzynów jednak odróżniał i rozmaryn i drobniejsze budowa oraz Atrofia przednich łap lub w przypadku wspomnianej Widłogonów i Wierny ich zupełny brak. Większość Drakonidów nitów mniejszych na drabinek brak tych kończyn o wiele dłuższą i Smuklejsza niż u smoków budową szyi Umożliwiającą im sprawniejsze i szybsze ruchy głową, a co za tym idzie również łatwiejsze zdobywanie pokarmu. Posiadają bardzo ostro uzębione paszcze, ogromne szpony i potężne masywne przednie łapy.
Ranga: A

Sofunoki nazywany także leśnym jest zmienna kształtną istotą zamieszkującym prastare lasy i puszczę. Potrafi przybierać wiele postaci począwszy od przygarbionego starca o skórze koloru Kory i włosach samochód, gałęzi i liści, poprzez wysoką, Szponiaste tą bestie z głową przyozdobioną Rogatą czaszką jelenia, skończywszy na formie leśnego drapieżnika wilka lub niedźwiedzia. Walce bardzo niebezpieczny posiada władzę nad zwierzętami i roślinami, dzięki czemu uważany jest przez wielu za władcę Kniei.
Ranga: A +

Deyusu te potężne bestie z szerokim bykowatym korpusie, pokrytym futrem lub krótką szczeciną poruszają się na Zadnim przednich kozich nogach. Podpierają się przy tym dłuższymi przednimi łapami, co nadaje ich sylwetce charakterystyczny wygląd. Niemal pozbawia naszej zwierzęce głowa wydaje się wyrastać wprost z masywnego karku. Zamieszkują bagna i Uroczyska z których czasem wychodzą the atakować ludzi niszczyć pola i pożerać chodę. Są niesamowicie wytrzymałe i silne!
Ranga: A +

Koroshimasu, monstrum legenda, tylko najodważniejsi mają odwagę stawić mu czoła, lecz żaden nie uszedł z tego cało... Niepokonana bestia mierząca 8 metrów wysokości pokryta tytanowym pancerzem i hełmem w rogi. Łapska poznaczone stalowymi szponami, ogon długi na 4 metry z ostrzami. Na brzuchu widnieje ogromne oko. Czy posługuje sie magią? Jakie ma słabości? Nikt do tej pory, kto próbował to ustalić nie przeżył. Jego położenie jest znane nam wszystkim doskonale, jest to na wyspie Galuna w starej pieczarze, gdzie legendy głoszą, że strzeże on skarbów tak ogromnych, że nie możemy sobie tego wyobrazić...
Ranga: S
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Lista Potworów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lista Postaci do Przejęcia.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Śmieciówka-
Skocz do: