.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Yamanaka Ichizoku

Go down 
AutorWiadomość
Admin

avatar

Liczba postów : 212
Płeć : Female

PisanieTemat: Yamanaka Ichizoku   Wto Kwi 03, 2018 7:52 pm


+ Yamanaka: Klan Yamanaka to klan, który wyróżnia się umiejętnością przejmowania umysłu wroga oraz jego ciała. W tym celu ich członkowie wymagają wyjątkowej kontroli chakry, co pozwala im na dostęp do technik poza ich klanem [mogą wybrać Iryoninjutsu lub Genjutsu do poziomu B]. Członkowie tego klanu charakteryzują się blond włosami i niebieskimi oczami. Wiadomo, że ten klan ma silne relacje z klanem Nara i Akimichi.

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU C *

+ Shintenshin no Jutsu:

To technika polegająca na przeniesieniu naszego ducha, do drugiej osoby. Pozwalając nam przejąć całkowitą kontrolę nad ciałem oponenta. Należy zwrócić uwagę na fakt, że duch może poruszać się jedynie w linii prostej. Jeśli nie trafimy w przeciwnika, nasz duch przez kilka sekund będzie błądzić jeszcze po przestrzeni, a nasze ciało w tym momencie stanie się bezbronne. Warto dodać, że przeciwnicy o silnej woli potrafią wyrzucić ze swojej głowy obcy umysł, czego zwierzęta nie są w stanie zrobić.  Jeżeli użytkownik jest w ciele przeciwnika, a ten zostanie zraniony lub zabity, to samo go czeka. Technikę, w każdym momencie możemy anulować.
Manipulacja Chakrą: 3

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU B *

+ Shinranshin no Jutsu:

Można powiedzieć, że jest to ulepszona wersja poprzedniej techniki. Tym razem jednak, ofiara zachowuje pełnię świadomości. Jedyne co nie ulega zmianie, to kontrolowanie ruchów celu. Widzimy jednak wszystko ze swojej strony, zatem jeśli jakiś atak będzie wycelowany w naszą 'marionetkę' poza naszym polem widzenia, to żaden Bóg bądź szósty zmysł nas o tym w cudowny sposób nie informuje. Osoba do której możemy przenieść energię pozostaje jedna, zasięg to 10 metrów.
Manipulacja Chakrą: 4

+ Shinten Bunshin no Jutsu:

Po wykonaniu serii pieczęci, użytkownik przenosi swoją energię do dwóch celów, które są kompletnie pod kontrolą używającego techniki. Sam użytkownik nie może się poruszać, jednakże dość dużą zaletą tej techniki jest to, że działa ona nawet na przeciwnikach martwych. Ciało bądź osobą nad którą przejęliśmy kontrolę nie może używać technik. Zasięg tej techniki to 20 metrów, jednakże sama rozwarstwiona energia nie musi lecieć w linii prostej, tylko zakrzywiać swój tor lotu.
Manipulacja Chakrą: 4

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU A *

+ Shindenshin no Jutsu:

Wykorzystywane jest przez członków klanu Yamanaka do telepatycznego komunikowania się z wieloma osobami na dużą odległość. Używając tej techniki, Yamanaka może działać również jako medium dla osób, które mogą komunikować się wyłącznie między sobą, bez udziału użytkownika. Technika nie ogranicza się tylko do przesłania myśli, ale również do przesłania obrazów takie jak wspomnienia lub nawet silne uczucia. Im więcej osób jest połączonych za pomocą tej techniki, tym bardziej fizycznie obciążenie nałożone jest na użytkownika, co zmusza go do utrzymania połączenia przez krótszy okres. Nadmierne używanie techniki powoduje obniżenie witalności.
Manipulacja Chakrą: 3

+ Saiko Denshin:

Użytkownik wchodzi do podświadomości celu przez umieszczenie dłoni na jego głowie docelowego i wydobywa wszelkie potrzebne informacje, nawet jeśli cel o nich zapomniał czy zostały one zablokowane. W zależności od umiejętności użytkownika i posiadanego przez niego doświadczenia, będzie on w stanie przebadać dni wspomnień celu w ciągu kilku chwil (od 1 do 2 tur) i znaleźć to, czego chce, podczas gdy inne mogą przeszukiwać pamięć w nieskończoność.
Manipulacja Chakrą: 5

* UMIEJĘTNOŚCI POZIOMU S *

+ Shinten Kugutsu Juin no Jutsu:

Użytkownik tej techniki najpierw przenosi swój umysł na marionetkę ułożoną gdzieś wcześniej, w pobliżu przewidywanej ścieżki wroga. Gdy pojawi się cel, marionetka z zaskoczenia atakuje przeciwnika. Kiedy przeciwnik przeciwstawi się i zada obrażenia marionetce lub marionetce zada obrażenia wrogowi, zaklęta notka umiejscowiona na jego czole, zanika i podmienia umysły. W konsekwencji użytkownik zyskuje pełną kontrolę nad ciałem przeciwnika, podczas gdy umysł ofiary pozostaje uwięziony w nieruchomej marionetce. Podobnie jak w przypadku oryginalnej techniki , ciało użytkownika pozostaje bezbronne, gdy zdolność jest aktywna.
Manipulacja Chakrą: 5
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Yamanaka Ichizoku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Jutsu :: Klan :: Yamanaka [0/∞]-
Skocz do: