Zarys - Miyuki

Go down

Zarys - Miyuki

Pisanie by Admin on Sro Mar 07, 2018 4:50 pm

1. Członkowie klanu Sureddo, charakteryzują się wieloma szwami na całym ciele. Ułatwić im to ma użycie wszelkich technik klanowych, które opierają się na kontrolowaniu czarnych nici. Rozciąganie własnych kończyn jest kolejną umiejętnością klanową, która pozwala użytkownikowi na użycie ich w różny sposób.

2. Największą zaletą klany jest ''nieśmiertelność'', którą uzyskują przez zdobycie i wszycie we własny organizm, serca oponenta. Maksymalna liczba serc to 5. - 4 + swoje. * Aby zabić użytkownika, trzeba zniszczyć wszystkie serca*.

3. Po zdobyciu serca, użytkownik zyskuje naturę chakry przeciwnika. Jego ranga nie ulega zmianie (pisząc prościej: jeśli przeciwnik miał katon na poziomie A. ''Nowy'' użytkownik również ma ją na tym poziomie.  Serca przechowuje w maskach, które znajdują się na plecach *wszyte są czy coś* Poza naturą, użytkownik również zyskuje jakiś proc. dodatkowej chakry.

4. Maski mogą oderwać się od użytkownika i mieć własne ''ciało'', składające się wyłącznie ze sznurków. Maski są zdolne do oddzielnego atakowania, używając wyłącznie technik danej natury.

5. Nici mogą połączyć się, zmieniając ciało użytkownika *w to coś wielkiego — znaleźć słowo*. Zyskuje możliwość łączenia ataków jego masek, zwiększając ich siłę.

6. Użytkownik jest zdolny zaszyć każdy rodzaj obrażeń, sobie bądź towarzyszowi. Możliwość doczepienie ciała.

7. Maski mogą się ze sobą łączyć, przez co atak również są połączone np. Katon + Fuuton
avatar
Admin
Chūnin
Chūnin

Liczba postów : 214
Join date : 07/11/2017

Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach