.
 
IndeksCalendarEventsFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Techniki Ucipy

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Chūnin
Chūnin
avatar

Liczba postów : 235
Join date : 07/11/2017

PisanieTemat: Techniki Ucipy   Pon Lis 27, 2017 10:00 pmPrzebudzanie
Kiedy użytkownik tego kekkei genkai przeżywa silne emocje w odniesieniu do cennych dla niego osób, jego mózg uwalnia szczególną formę czakry, która wpływa na nerwy wzrokowe, przekształcając jego oczy w Sharingan; z tego powodu Sharingan jest opisany jako "oko, które odzwierciedla serce" Często przebudzić go można przez negatywne jak i pozytywne emocje.  Najczęściej  jednak występuje on u dzieci w wieku 5 lat. Nie są one jednak tego świadom i szybko o tym zapominają. Sharingan przechodzi wówczas w stan uśpienia i uaktywnia się w momencie kluczowego wydarzenia.Zdolności
Sharingan posiada tak naprawdę dwie, ważne umiejętności: Kopiujące Oko oraz Oko hipnotyzujące.

Użytkownik, który aktywował sharingana może zobaczyć czakrę, nadając jej kolor, aby odróżnić ją od składu i źródła. Niestety, sharingan nie jest wstanie dostrzec punków chakry jak jest to w przypadku Byakugana. Sharingan również może pokazać nam, które osoby są pod wpływem genjutsu. Kolejną umiejętnością oka jest możliwość czytania z ust lub naśladowanie ruchów ołówkiem. W walce pozwala zobaczyć szybko poruszające sie obiekty i po pełnym rozwięciu, daje pewne możliwości predykucjne: przewidywanie następnego ruchu z sekundowym wyprzedzeniem; odczytanie ruchów dłoni i wykonanie tego samego jutsu, nie zależnie odszybkości wykonywania pieczęci, o ile dłonie nie są fizycznie ukryte przed wzorkiem. Członek Uchiha może również przeniknąć do umysły wroga, aby przejrzeć jego wspomienia. Lecz najważniejszą umiejętnością sharingana jest kopiowanie technik przeciwnika bądź sojusznika. Wystarczy jedno spojrzenie by sharingan zapamiętał i skopiował ruchy dłoni.

Hipnoza
Drugą główną umiejętnością sharingana jest genjutsu. Mając aktywne Kekkei Genkai, siła genjutsu użytkownika wzrasta o x%. Może on również wpłynąć na oponenta, by ten wyjawił tajne informacje, potencjalnie bez świadomości celu. W skrajnych przypadkach użytkownik Sharingana może przejąć pełną kontrolę nad ciałem, zmuszając go działania w sposób, jaki chcemy. Wadą tego jest jednak zdradliwość, gdyż ofiara przez nich kontrolowana ukazana w oczach ma nasz sharingan. Kolejna umiejętności, to ''przewidywanie przyszłości'' a przynajmniej tak wydaje się naszej ofierze. Jednak aby wszystko się udało, użytkownik musi perfekcyjnie naśladować każdy ruch swojego przeciwnika, czasami są to same myśli bądź słowa. Następnie użytkownik sugerując kolejny ruch, jaki wykonają obaj w tym samym momencie. Nieświadomy przeciwnik tak naprawdę małpuje użytkownika Sharingana, a nie na odwrót. Uchiha wówczas technikę sugerowaną może wykonać szybciej, przez co nasz oponent będzie całkowicie już zmieszany i opóźni on swoją reakcję.

Natura: Katon
Cechy charakterystyczne klanu: Czarne włosy, czarne oczy, jasna karnacja
Umiejętności: Kopiowanie technik, przewidywanie ruchów (sekundowe wyprzedzenie), możliwość widzenia chakry, odwrócenie genjutsu (obrona)


http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Iatsu_Sharingan  / http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Utakata_(jutsu)

1. Kontakt wzrokowy
2. Zasięg - Metr
3. Statystyki - odporność/siła  genjutsu

http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Magen:_Kasegui_no_Jutsu

1. Kontakt wzrokowy
2. Zasięg - Metr
3. Statystyki Gen
4. Dużo chakry

http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Magen:_Ky%C5%8D_Tenchi-ten

1. Kontakt wzrokowy
2. Zasięg - Metr
3. Statystyki Gen
4. Dużo chakry

http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Magen:_Shinkarasu

~ Umiejetności
Przewidywanie
Widzenie ChakrySharingan, jedna łezka
Podstawowa, najmniej rozwinięta forma Sharingan. Jest ona budzona zazwyczaj w trakcie silnych odczuć emocjonalnych. Zazwyczaj użycie tego pierwszego stadium jest niekontrolowane i uruchamia się ono bez woli użytkownika. Oko przybiera szkarłatną barwę, pojawia się na nim jedna łezka. Z racji, że jest to najsłabsza wersja, pozwala ona jedynie widzieć przepływ chakry, rozpoznając replikacje i osoby pod wpływem GenJutsu. Wzmacnia także percepcję użytkownika, pozwalając mu zauważać drobne szczegóły zarówno normalnie, jak i podczas starcia. Ważne jest to, że jednołezkowa wersja Sharingana nie jest jeszcze w stanie kopiować technik. Techniki nie można wykupić na początku gry, jedynie po fabularnym odblokowaniu, za zgodą MG.

Sharingan, dwie łezki
Wraz z rozwojem właściciela, ewoluuje również jego sharingan. Zdobywa ono drugą łezkę, zaś jego zdolności ulegają rozszerzeniu. Przede wszystkim ulepsza się zdolność percepcji, czyli widzenia nadchodzących celów. Oprócz tego pozostaje umiejętność do widzenia przepływu energii, co dalej pozwala na rozpoznawanie u kogoś GenJutsu. Trzecim, najważniejszym elementem jest sławna umiejętność do rozpoznawania i kopiowania  technik TaiJutsu, NinJutsu i GenJutsu. Postać może użyć ich chwilę po ujrzeniu, a później nauczyć, znając ich podstawy.

Sharingan, trzy łezki
Pełna forma Sharingan. Ta jest w pełni rozwiniętym DouJutsu, o maksymalnej percepcji, możliwości widzenia chakry, rozpoznawania i kopiowania technik, a także wspierające w znacznym stopniu techniki iluzoryczne. Iluzje przyjmowane przez użytkownika Sharingan są dużo słabsze i łatwiej jest mu je wyprzeć z organizmu. Dodatkowo, jeżeli takowa zostanie wyparta, często zdarza się, że Uchiha zwyczajnie skontruje technikę, odwracając na przeciwnika.
Cóż miało być uCIPY, ale czas sworzyć nowy klan uANALUS!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://narutostorm.forumpolish.com
 
Techniki Ucipy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nameczańskie techniki leczące
» Techniki do poprawy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
NarutoStorm :: Informacje :: Śmieciówka-
Skocz do: